Skocz do zawartości

Iveya s2 [Medium/Easy]

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Ui6YGLZ.png

Prezentacja: 

https://forum.iveya.eu/topic/574-prezentacja-serwera-iveya-s2/

Strona główna:

https://iveya.bz/

https://iveya.bz/register

Forum:

https://forum.iveya.eu/

Start:
13/04/2019 18:00

Administracja:

[HA]Akene - Właściciel i Technik

[T]alcmdz - Sponsor oraz pomoc techniczna

[GA]Crudelis - Administrator gry

[SGM]'Xinee - Super mistrz gry

[GM]Smutna♡ - Mistrz gry

[GM]Extremelly - Mistrz gry

SS Weryfikacyjny:

PExbsFx.jpg

usQiZ9K.jpg

Edytowano przez Akene

Pani Kasia

3 minuty temu, Molirol napisał:

Nie polecam, serwer na tydzień 

Dzieki. Tym bardziej, ze s1 caly czas stoi.

Pani Kasia

5 godzin temu, Akene napisał:

Dzieki. Tym bardziej, ze s1 caly czas stoi.

Porzucenie s1 i postawienie s2 świadczy o samej administracji... 

Nie polecam. 

Pani Kasia

11 minut temu, Evil Smile napisał:

Nic specjalnego, to samo co na s1.

tbw. powo

co do s1 bardzo dużo się zmieniło :)

12 minut temu, SashaNowBack napisał:

Porzucenie s1 i postawienie s2 świadczy o samej administracji... 

Nie polecam. 

W sumie to siedzieliśmy na serwerze cały czas do ostatniego gracza, więc nie wiem czy aż takie porzucenie :).

grałem  w poprzedniej Wersji nie Polecam ludzie przy adminie z cheatami latali a admin pisał ze to nic takiego wiec nie Polecam Serwera !

3 godziny temu, dramat21 napisał:

grałem  w poprzedniej Wersji nie Polecam ludzie przy adminie z cheatami latali a admin pisał ze to nic takiego wiec nie Polecam Serwera !

W sumie jesli to Mumin byl to nie dziwie sie, ze taki komentarz. Tego pana juz nie ma w administracji.

Ten wyjebany na 1 plan guzik ITEMSZOP to jakiś żart czy desperacja? XDDD

,,MPCforum zdechło, przeprowadzili wywiad z Rawerykiem'' ~ Harper

rwrksignlegitFB.gif

,,I don't know why you hide from the one and close your eyes to the one; mess up and lie to the one that you

love when you know you can cry to the one, always confide in the one; you can be kind to the one that you love''

~ Halsey

Pani Kasia

Póki co wydaje mi się, że na serwerze będzie więcej administracji niż graczy, po tym jak zobaczyłem prezentację X"D
No mimo wszystko może wpadnę na chwilę pograć na jakimś bocie, zobaczymy, na S1 nie miałem okazji zagrać.

1472584678_ieKxHrr.gif

Osobiście gram od kilku dni.. I chyba marnuje czas... Daleko temu serverowi do easy to na pewno. 

% pomyslnego przeczytania kamienia duchowego wynosi jakies 10% z radą pustelnika... 

Wbicie średnich powyżej 50 w broni do expa graniczy z cudem.. 

Miasta wygladaja ciekawie, aczkolwiek mapa jest strasznie niedopracowana. Blokuje sie postac na 2 milimetrowym pagórku. Nie ma przejscia trzeba zasuwac naokoło.

NA dungeonach to samo... Blokuje sie postac w miejscach, w ktorych nie powinna... 

A skoro mowa o dungeonach to to temat rzeka... Sowi Dungeon... Toż to śmiech na sali.. Żeby zadać dmg mobowi musi byc omdlony. Wspomne tylko, ze jak zbierze sie wieksza grupa sów to nie ma szans na przezycie. 

I jest masa innych rzeczy, ktore są po prostu niedopracowane czy tez zle zrobione...

No i na koniec! Server nastawiony przede wszystkim na wlasny zarobek. W offline shopach mozna wystawiac przedmioty za IS. Wiec 90% sklepow to robi. zeby cos kupic, trzeba zakupic sm inaczej albo żmudne dropienie choćby broni na 75 lvl, który dropi jaky chcial a nie mógł... albo granie na podstawowym eq do znudzenia. 

Dnia 18.04.2019 o 09:46, Greell napisał:

Osobiście gram od kilku dni.. I chyba marnuje czas... Daleko temu serverowi do easy to na pewno. 

% pomyslnego przeczytania kamienia duchowego wynosi jakies 10% z radą pustelnika... 

Wbicie średnich powyżej 50 w broni do expa graniczy z cudem.. 

Miasta wygladaja ciekawie, aczkolwiek mapa jest strasznie niedopracowana. Blokuje sie postac na 2 milimetrowym pagórku. Nie ma przejscia trzeba zasuwac naokoło.

NA dungeonach to samo... Blokuje sie postac w miejscach, w ktorych nie powinna... 

A skoro mowa o dungeonach to to temat rzeka... Sowi Dungeon... Toż to śmiech na sali.. Żeby zadać dmg mobowi musi byc omdlony. Wspomne tylko, ze jak zbierze sie wieksza grupa sów to nie ma szans na przezycie. 

I jest masa innych rzeczy, ktore są po prostu niedopracowane czy tez zle zrobione...

No i na koniec! Server nastawiony przede wszystkim na wlasny zarobek. W offline shopach mozna wystawiac przedmioty za IS. Wiec 90% sklepow to robi. zeby cos kupic, trzeba zakupic sm inaczej albo żmudne dropienie choćby broni na 75 lvl, który dropi jaky chcial a nie mógł... albo granie na podstawowym eq do znudzenia. 

Dziękuje za opinie, lecz przypominam, ze byl to serwer medium z dodatkiem easy.

Trochę wizytówkowy bałagan oraz dziwne podejście administracji, ale na s1 grało się całkiem przyjemnie. Grunt by mieć fajnych ziomków do gry :D

Dla osób, które mają wywalone i chcą tylko poklikać, mogę polecić. Dla osób, które chcą się angażować oraz oczekują chociażby pewnych norm - odradzam.

Powodzenia :)

19 godzin temu, Akene napisał:

Dziękuje za opinie, lecz przypominam, ze byl to serwer medium z dodatkiem easy.

Akene, Ciebie dobrze akurat z gry wspominam, jeden z niewielu ogarniajacych w administracji... A przynajmniej ja mialem takie odczucie. Nie ma co ukrywac, ze jak na server pvp/easy (aktualnie) juz nikogo tam nie ma. Wszyscy wbili 175 lvl i sobie poszli. tak samo jak ja :/ szkoda, bo ogolny zarys servera byl swietny. Nie przesadzone zmiany, dawny stary metin tylko lekko odświeżony :) 
Ale server juz chyba umarl smiercia naturalna :) 

Dnia 20.04.2019 o 15:38, Greell napisał:

Akene, Ciebie dobrze akurat z gry wspominam, jeden z niewielu ogarniajacych w administracji... A przynajmniej ja mialem takie odczucie. Nie ma co ukrywac, ze jak na server pvp/easy (aktualnie) juz nikogo tam nie ma. Wszyscy wbili 175 lvl i sobie poszli. tak samo jak ja :/ szkoda, bo ogolny zarys servera byl swietny. Nie przesadzone zmiany, dawny stary metin tylko lekko odświeżony :) 
Ale server juz chyba umarl smiercia naturalna :) 

Dziekuje bardzo za mile slowa. Niestety na s2 nasz technik-sponsor nie podołał zadaniu.

Nie polecam servera już na S1 był chaos w administracji a co dopiero na s2...

faworka gildii...

administracja 0 pojęcie o serverze na którym mają GM

lecz akene jako jedyny cos tam ogarniał 

nie polecam

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...