Skocz do zawartości

Szukam oferty LTE bez limitu

Polecane posty

Witam , 

Zna ktoś ofertę jakiegokolwiek operatora na internet bez limitu bez lejka ? Albo przynajmniej z takim lejkiem, żeby prędkość spadała do takiej która pozwoli na normalne korzystanie z internetu ?:) 

notoacta250.png

Pani Kasia

Niestety T-mobile w tej ofercie zastrzega sobie prawo do nałożenia lejka wg. opcji fair play 

notoacta250.png

Pani Kasia

Ale przynajmniej masz możliwość normalnego korzystania z internetu. 

Zresztą co ma znaczyć to normalne bo normalnie to rozumie jako przeglądanie stron internetowych czy granie bez nadmiernego downloadu/uploadu. 

Edytowano przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Tak ja wiem, że normalny internet znaczy po kablu . Tyle, że orange ( jedyny dostawca który oferuje internet po kablu) ma u nas Awarię i z tego co mówią na infolinii to z orange mogę pożegnać się nawet na najbliższy miesiąc:) Dlatego zależy mi na jakimś LTE . Play za doładowanie 50 zł oferuje bez limitu z lejkiem 1 mb/s chodzi głównie o to aby ten lejek był rozsądny  kiedyś Red bull ponoć miał lejek do 5 MB/s co pozwala już na ,, normalne" użytkowanie sieci ... 

notoacta250.png

Pani Kasia

10 godzin temu, slawek112 napisał:

Tak ja wiem, że normalny internet znaczy po kablu . Tyle, że orange ( jedyny dostawca który oferuje internet po kablu) ma u nas Awarię i z tego co mówią na infolinii to z orange mogę pożegnać się nawet na najbliższy miesiąc:) Dlatego zależy mi na jakimś LTE . Play za doładowanie 50 zł oferuje bez limitu z lejkiem 1 mb/s chodzi głównie o to aby ten lejek był rozsądny  kiedyś Red bull ponoć miał lejek do 5 MB/s co pozwala już na ,, normalne" użytkowanie sieci ... 

Tylko pamiętaj, że w przypadku wykorzystania pakietu i tak masz lejki DO danej prędkości, a w praktyce nigdy jej nie zobaczysz. Jedyną opcją w przypadku LTE 'bez limitu' jest albo wybór t-mobile (sam korzystam), albo wybór odpowiednio dużego pakietu u innego operatora.

jedynie to co ci dali wyzej oferte t-mobile to najlepsze co dostaniesz. jako takiego lejka nie ma, tylko mozliwosc nalozenia. chyba, ze bedziesz rzeczywiscie zapychal btsa to zaraz dostaniesz lejek

­

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...