Skocz do zawartości

Problem z DarkBotem

Polecane posty

Siema, wiem, że pewnie i tak nikt mi nie pomoże, bo patrząc na aktywność względem DO na tym forum, stwierdzam, że nikt na tym forum już w to nie gra, ale może... :) Do sedna, ostatnio powróciłem do DO, pobrałem sobie DarkBoita ustawiłem go na 1-3 aby zbierał mi skrzyneczki i mam problem, a mianowicie bot ignoruje w moim przypadku jakieś 50% boxów, tzn. podlatuje pod nie, a następnie odlatuje, druga sprawa jest taka, że bot po śmierci się buguje i przestaje działać, tzn nie przechodzi przez portale itp, ma ktoś jakiś pomysł? Głównie chodzi o te boxy, bo lipa, że 50% mi pomija.

Pomogłem? Możesz odwdzięczyć się Lajkiem. Będę wiedział, że moja pomoc Ci się przydała. 

Masz problem? Śmiało pisz PW albo na GG 50433085 - Postaram się pomóc.

Aha, zapomniałem dodać, że kucyki są fajne. <3

Pani Kasia

10 godzin temu, `Kucyk napisał:

Siema, wiem, że pewnie i tak nikt mi nie pomoże, bo patrząc na aktywność względem DO na tym forum, stwierdzam, że nikt na tym forum już w to nie gra, ale może... :) Do sedna, ostatnio powróciłem do DO, pobrałem sobie DarkBoita ustawiłem go na 1-3 aby zbierał mi skrzyneczki i mam problem, a mianowicie bot ignoruje w moim przypadku jakieś 50% boxów, tzn. podlatuje pod nie, a następnie odlatuje, druga sprawa jest taka, że bot po śmierci się buguje i przestaje działać, tzn nie przechodzi przez portale itp, ma ktoś jakiś pomysł? Głównie chodzi o te boxy, bo lipa, że 50% mi pomija.

https://discord.gg/Nca4Wh Tutaj masz linka do discorda DarkBota i możesz pobrać stąd najnowsze wersje, ewentualnie możesz tam się spytać ludzi czy masz cos nie tak ustawione, jest tam bardzo duża aktywnośc więc szybko ktoś Ci pomoze

Edytowano przez Tluczek9902

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...