Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z rozdzielczością, gra się ścina


sQnnn123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, piszę do Was z prośbą o pomoc w ustaleniu przyczyny problemu, z którym się borykam. Polega on na tym, że podczas korzystania z rozdzielczości 1280x960 pomimo fpsów utrzymywanych na poziomie +/- 200 gra się niemiłosiernie przycina. Nie są to lagi występujące od czasu do czasu. Gra wygląda tak, jakbym grał na 40 fpsach. Zależy mi na tej rozdziałce, także chciałbym chociaż spróbować rozwiązać ten problem. Dodam, że na innych rozdzielczościach gry ten problem nie występuje, nie zależnie od proporcji (czy 16:9, 4:3) gra zawsze chodzi płynnie. Moja specyfikacja komputera: 

 

  • CPU - i5 4460
  • GPU - Geforce GTX960
  • RAM - 2x4GB (8GB)
  • PŁYTA GŁÓWNA - GA-B85M-HD3
  • N3ST0 zmienił(a) tytuł na Problem z rozdzielczością, gra laguje
Opublikowano

Pierwsze co zrób to spójność plików.

Spróbuj usunąć config i odpalić gre tak żeby przywrócił się do ustawień domyślnych.

Sprawdź czy masz wyłączoną opcje synchronizacji pionowej. 

 

Btw jaki masz monitor?

  • Adder. zmienił(a) tytuł na Problem z rozdzielczością, gra się ścina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...