Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam bardzo serdecznie. Po dłuższej przerwie powróciłem na forum i poświęciłem się całkowicie działowi minecraft, ponieważ postawiłem sobie na cel zostanie kidmoderatorem owego działu. Posiadam bardzo duże doświadczenie związane z samą grą, zarówno w trybie jednoosobowym jak i multiplayer. Swoją przygodę z minecraftem zacząłem w 2012 roku jako zwykły gracz, a w późniejszym czasie zdobywałem wiedzę i doświadczenie w grze. Po upływie dwóch lat postanowiłem przenieść się na tryb wieloosobowy. Grałem na różnych serwerach, obserwowałem różnorodność rozgrywki aż w końcu zacząłem interesować się pluginami. Zarejestrowałem się na forum i rozpocząłem "szkołę", która opierała się na umiejętności pomagania innym oraz nauki przy okazji. 

Wiecie już jak zacząłem przygodę i co robiłem aby stać się "kimś" w społeczności graczy minecraft lecz nie wiecie nic o mnie. Otóż nazywam się Maciej i zamieszkuję województwo podlaskie. Uczęszczam do technikum informatycznego oraz mam szesnaście lat. Oprócz szkoły mam zainteresowania takie jak kalistenika oraz siatkówka. Jestem energicznym i raczej dojrzałym chłopakiem. Zawsze staram się spojrzeć na sytuację obiektywnie oraz z każdego problemu wyciągnąć wnioski. Niestety przez moją szkołę, chęć rozwijania się oraz hobby na przebywanie na forum mogę sobie pozwolić jedynie 23h tygodniowo, co daje niestety mały wynik. Jednak podczas mojej aktywności staram się pomagać użytkownikom. Nadal poszerzam swoją wiedze w tematyce minecrafta, ponieważ nie zawsze znam odpowiedź na pytanie lub problem gracza. W takiej sytuacji staram się szukać informacji na dany problem na innych forach w tym również angielskich. 

Jestem osobą skłonną do wszelkiej współpracy. Potrafię odnaleźć swoje miejsce w każdej sytuacji. Moje zdolności, które wyniosłem z gimnazjum nie są jakieś wybitne lecz myślę, że nie odbiegam od reszty. Humanistyka jest mi prawie obca, ponieważ raczej skupiałem się na przedmiotach ścisłych.

Tyle z mojej lektury. Brak pozytywnego rozpatrzenia mojego podania nie będzie skutkował odwróceniem się od forum, będę nadal aktywnym zwykłym użytkownikiem. Pozdrawiam.

Edytowano przez sk8erace1
Poprawienie jednego błędu. Aplikacja była pisana na telefonie.

Aktywność w dziale utrzymujesz na dobrym poziome od jakiegoś czasu, raporty również widywałem. Po podaniu widać, że jest z Ciebie materiał na moderatora, więc myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować — tak ;)

Również widziałem dobrą aktywność w dziale, jestem na tak.

Ja również myślę, że możemy dać Ci szansę. Witamy ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...