Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, nasza ekipa szuka sponsora który pomoże nam aby nasz serwer w końcu mógł być dostępny dla graczy. Mamy wykupiony serwer na którym budujemy oraz tworzymy pluginy, konfigurujemy pliki. Niestety nasza ekipa nie jest aż tak obeznana w pluginach abyśmy mogli sami domknąć tą sprawę (Kilka pluginów mamy napisanych przeze mnie). Szukamy osoby która będzie w stanie pomóc nam finansowo.

Oczekujemy:

- wykupienie reklamy u YouTuberów

- maszynę pod serwer/WWW

- opłacenie programistę (aby dokończył kilka pluginów)

- stałego kontaktu

Oferujemy:

- Pliki gotowe w 80-90%

- Prawie ukończony spawn

- 50% zysku (może być ciut więcej)

- Poważnego podejścia do projektu

- 17+

- Stały kontakt

- Doświadczenia w tworzeniu serwerów

- Przygotowanie grafik (Zajmuję się także grafiką komputerową)

- i wiele innych!

Każdych zainteresowanych zapraszam do udziału w dyskusji oraz pisania prywatnych wiadomości!

Jeśli ktoś jest ciekawy jak wygląda spawn, pliki przed podjęciem współpracy mogę wysłać parę SS na PV ;)

Pozdrawiam Zbruk.

Edytowano przez Matis55

Pani Kasia

I co? Robicie kolejny serwer hardcore ale po co?

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Kolejny? Nie widzę na tym forum publikacji serwera Hardcore jak już coś to są EasyHC, my chcemy stworzyć stary dobry Hardcore gdzie za śmierć jest ban na określony czas itd...

Edit.1

Zauważyliśmy że jest dużo osób które chciałyby żeby taki serwer powrócił więc staramy się go stworzyć :)

Edytowano przez Matis55

Pani Kasia

@Matis55 Nie obrażam was ani waszego serwera ale te czasy już minęły teraz gracze chcą ułatwienie, a nie jakieś bany lub kopienie godziny na jednego koxa.

Dodam, że szukając sponsora co wam wszystko zasponsoruje co chcecie to wątpię, że takiego znajdziecie.

Ja osobiście w sumie próbuje szukać dobrego programistę bo miałem dwóch to piszą plugin bardzo długo albo się urywa z nimi kontakt. i sam wszystkie prawie sponsoruje.

Jak macie ekipę to nie możecie się zebrać na maszynę i na programiste, a szukać sponsora na reklamy?

Edytowano przez Drejkus

13 godzin temu, Drejkus napisał:

@Matis55 Nie obrażam was ani waszego serwera ale te czasy już minęły teraz gracze chcą ułatwienie, a nie jakieś bany lub kopienie godziny na jednego koxa.

Dodam, że szukając sponsora co wam wszystko zasponsoruje co chcecie to wątpię, że takiego znajdziecie.

Ja osobiście w sumie próbuje szukać dobrego programistę bo miałem dwóch to piszą plugin bardzo długo albo się urywa z nimi kontakt. i sam wszystkie prawie sponsoruje.

Jak macie ekipę to nie możecie się zebrać na maszynę i na programiste, a szukać sponsora na reklamy?

Więc tak z tego co widzę po tym forum, opiniach graczy i z mojego punktu widzenia jednak sporo osób chce aby taki serwer właśnie powstał.

No właśnie z tą składką to tak średnio bo jednak nasza "ekipa" jest dwu osobowa i brakuje nam środków :/

Szukacie może budowniczego? Kogos do pomocy prócz sponsora? I ile sponsor mialby wplacac co miesiąc?

Pani Kasia

1 godzinę temu, wajjdsa napisał:

Szukacie może budowniczego? Kogos do pomocy prócz sponsora? I ile sponsor mialby wplacac co miesiąc?

Spawn mamy praktycznie ukończony więc raczej odpada. 

Co do sponsora nie znam określonej kwoty ale co do wszystkiego można się dogadać

1 minutę temu, Matis55 napisał:

Spawn mamy praktycznie ukończony więc raczej odpada. 

Co do sponsora nie znam określonej kwoty ale co do wszystkiego można się dogadać

Moge zobaczyc spawn i pluginy?

22 minuty temu, wajjdsa napisał:

Moge zobaczyc spawn i pluginy?

Napisz na priv

Pani Kasia

5 minut temu, sk8erace1 napisał:

Próbowałeś nawiązać współpracę z jakimś hostingiem?

Nie myślałem nad tym

Edytowano przez Matis55

5 godzin temu, sk8erace1 napisał:

Mi się udało dwa lata temu współpracować z crafthostem. Napisz maile do paru hostingów, może Ci się uda.

Spróbuje może się uda ;)

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...