Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak skasować wybór serwera?


MyAcid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Chciałbym poprosić o rozpisanie kolejno procedur które należy wykonać, aby skasować wybór serwera po odpaleniu clienta. Dokładniej mówiąc, aby po starcie clienta metin2 wskoczyło okienko do podania ID konta, panel z zapisanymi ID(już zrobiłem), wybór channel'a 1-6. Bardzo dziękuje i pozdrawiam :)

Opublikowano

np serverinfo.py (W KLIENCIE GDZIE ZMIENIALES IP) 

poszukaj coś takiego jak REGION_DICT = { 

name serwer masz serwery

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano
Dnia 2.03.2019 o 09:36, sumenato2 napisał:

np serverinfo.py (W KLIENCIE GDZIE ZMIENIALES IP) 

poszukaj coś takiego jak REGION_DICT = { 

name serwer masz serwery

I wiesz może jak zrobić, aby obok panelu logowania był panel z wyborem channeli ?

Opublikowano

to co ty masz za klienta ze nie ma czegos takiego z 2010 ? chyba ze ja nie trybie o co chodzi

 

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano

 

1 minutę temu, sumenato2 napisał:

to co ty masz za klienta ze nie ma czegos takiego z 2010 ? chyba ze ja nie trybie o co chodzi

 

Client 2015

Opublikowano

image.png

 

 

ale to wszedzie jest  nawet w terenzo 

5597614610945701113729.jpeg

hit-games.eu Portal o grach mmo i nie tylko

Opublikowano

 

16 godzin temu, sumenato2 napisał:

image.png

 

 

ale to wszedzie jest  nawet w terenzo 

Ja właśnie chciałbym ten wybór serwera zniwelować, tak, aby po odpaleniu clienta odrazu było okno logowania i wybór channel"i.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...