Skocz do zawartości

MyAcid

Members
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O MyAcid

 • Ranga
  Pijawka

Ostatnio na profilu byli

26 wyświetleń profilu
 1. Ja właśnie chciałbym ten wybór serwera zniwelować, tak, aby po odpaleniu clienta odrazu było okno logowania i wybór channel"i.
 2. I wiesz może jak zrobić, aby obok panelu logowania był panel z wyborem channeli ?
 3. Witam :) Chciałbym poprosić o rozpisanie kolejno procedur które należy wykonać, aby skasować wybór serwera po odpaleniu clienta. Dokładniej mówiąc, aby po starcie clienta metin2 wskoczyło okienko do podania ID konta, panel z zapisanymi ID(już zrobiłem), wybór channel'a 1-6. Bardzo dziękuje i pozdrawiam :)
 4. Quest działa, lecz sztabki się nie stakują, gdy ma się limit yangi użyje bryłke to nie przydziela yang, natomiast bryłka znika ;/
 5. Witam, czy mógłbym prosić o pomoc przy sztabkach złota? Dokładnie chciałbym, aby po kliknięciu na Sztab. (id 80007) dodało do yang w ekwipunku 2..500.000 Yang (2,5kk).
 6. Witam, szukam ciekawych textur, jak i obiektów do programu World Editor Remix. Bardzo bym prosił o wszelakie pomysły. Dziękuje i pozdrawiam :)
 7. Witam. Chciałbym poprosić o poradnik jak zrobić, aby rangi dawały bonusy - im większa ranga, to większy bonus: - przykład: Ranga "Przyjazny" (+ 500 PŻ) -> Ranga "Dobry" (+ 700 PŻ, + 2 silny przeciwko potworom). Chciałbym też zapytać, jak zablokować spadanie rangi za zabijanie na "wolnym" i ogólnie, by ranga nie spadała za zabijanie graczy. Dziękuje i pozdrawiam! :)
 8. Witam.Zakończył mi się okres próbny programu Navicat. Chciałbym poprosić o pomoc, przy aktywacji programu bez kupna licencji. Dziękuje i pozdrawiam :)
 9. Czy mogę dostać system szarf w któym to nie ma % absorpcji, lecz jest coś w stylu "Wzmocnienie Szarfy" które ma % na pomyślne wejście i dodaje zawsze identyczny bonus ? :)

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...