Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

9235840_logo.jpg

 

IP: 91.185.186.103

Port: 7901

Strona internetowa: altaron.pl

 

INFORMACJE O SERWERZE

 

Projekt Altaron.pl prowadzony jest od wielu lat, wcześniej pod patronatem tibia.pl, często określany wśród polskiej społeczności jako „polska Tibia”. Zespół Altaronu jednak od zawsze planował utworzenie autonomicznej gry opierającej się jedynie na tibijskim kliencie. Wraz z spadkiem popularności swojego wzorca, Altaron podupadał, jednak społeczność była na tyle silna, aby podtrzymywać projekt przy życiu, a część zespołu zajmowała się nim hobbistycznie.

 

 

Jako obecny Mistrz Gry tego projektu chciałbym Was serdecznie zaprosić do rozgrywki na serwerze CPVP, który istnieje nieprzerwanie od września 2017 r. O fakcie jego otwarcia informowaliśmy kiedyś tutaj.

W najbliższych miesiącach planujemy wgranie dużej aktualizacji mapy i fabuły oraz start serwera sezonowego, o czym będziemy informować i tutaj.

 

To nowa historia, którą możesz poznać, prowadząc rozgrywkę w unikalnym klimacie. 

  • Gracze, którzy zdecydują się dołączyć do rozgrywki nie mają możliwości oszukiwać, wszystkie znane boty są wykrywane, a nad uczciwością graczy czuwają zarówno Mistrzowie Gry jak i pozostała społeczność.
  • Altaron korzysta z unikalnych grafik oraz nowych zaklęć i umiejętności, których nie poznasz nigdzie indziej.
  • Klient gry to mocno zmodyfikowana wersja OTC, która udostępnia takie funkcjonalności jak dźwięk, efekty meteorologiczne, modyfikowalny panel gry itp.
  • Poza głównymi profesjami, w Altaronie istnieją również cztery subprofesje, spośród których możesz wybrać dwie dla swojej postaci, co pozwala na dostosowanie jej do własnego stylu gry.
  • Własna mapa, która pozwoli Ci odczuwać przyjemność z eksploracji świata na nowo.
  • Świetny system PVP, który od pierwszego dnia istnienia serwera generuje ciekawe potyczki i wojny.

 

AKTUALNOŚCI

Cześć,

 

Jestem Catthon, od września pomagam przy rozwijaniu projektu. (info o tym: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22656).

Chciałbym wrzucać w tym temacie informacje o aktualizacjach, jakie wprowadzamy. Niestety nie udało mi się wskrzesić z archiwum starego tematu, więc przeklejam go z paroma aktualizacjami. W komentarzach będę zaś dodawał informacje o postępach.

 

Od września tego roku:


Otworzyliśmy serwer sezonowy:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22656

 

Zamknęliśmy serwer sezonowy:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23597

 

Wprowadziliśmy nowego klienta gry (OTC) z efektami dźwiękowymi i pogodowymi (między innymi):
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23272

 

Wydaliśmy wrześniową, październikową, listopadową i grudniową aktualizację. Wczoraj wprowdziliśmy do gry kolejne zmiany, o których możecie przeczytać poniżej. Cały czas pracujemy również nad wdrożeniem kolejnych terenów, zadań i potworów, co - mamy nadzieję - stanie się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Obecnie w porywach gra ok. 50 osób jednocześnie, ale ekipa jest przyjemna. 

 

Przedwczoraj natomiast wprowadziliśmy do gry kolejne zmiany, o których możecie przeczytać TUTAJ. Cały czas pracujemy również nad wdrożeniem kolejnych terenów, zadań i potworów, co - mamy nadzieję - stanie się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. 

 

ZAPRASZAMY DO GRY!

 

 

MAPA GRY

mapa.png

 

FILM PROMOCYJNY ALTARONU

 

 

ALTARON W TVGRY.PL (od 3.57)

 

 

FILMY Z SERWERA SEZONOWEGO (koniec 2018 r.)

 

 

 

 

FILMY Z WCZEŚNIEJSZYCH WYDARZEŃ

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez catthon
poprawa błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Cytat

10. W dziale używamy prefiksów w formie: [wersja][typ] Nazwa serwera, np. [7.6][Evo] SerwerOTS.pl

 

Proszę o poprawę nazwy tematu lub w przypadku braku takiej możliwości - zraportowanie posta z informacją, jakie prefiksy dodać, 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
2 godziny temu, Aive napisał:

 

Proszę o poprawę nazwy tematu lub w przypadku braku takiej możliwości - zraportowanie posta z informacją, jakie prefiksy dodać, 24h.

Jasne, mam nadzieję, że teraz wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

 

Kiedy chcesz tyklo przetestować zadanie, ale jakiś nadgorliwy strażnik ma w nosie Twoje tłumaczenia.


moJTwgq_1.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu

Rzadko się udzielam, jednak chciałbym bardzo pochwalić ten serwer i jednocześnie go polecić wszystkim tym którzy gardzą botami, bo tu oczywiście jest on niedozwolony i skutecznie banowane są wszelkie tego typu przypadki, sam gram na Altaronie od 2011 roku i jedynie co administracja powinna zrobić w stronę graczy to szybszy exp oraz udoskonalić system skili tak by nie trzeba było skilować (chociażby jakis offline system jak w Tibii), obecnie gracze wolą bawić się na expach, wojnach pvp, a nie stać gdzieś w szarym lesie i cały dzień katować jedną umiejętność.

 

serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...