Skocz do zawartości

VenturiS.pl [Easy/Medium]

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 186 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

CcjCVd.png

Link do prezentacji serwera: prezentacja.venturis.pl

Fanpage: facebook.com/venturismt2

Strona główna: venturis.pl

Forum serwera: forum.venturis.pl

Start serwera: 09.02.2019  18:00

weryfikacja2.png

Administracja serwera:
Technik serwera:
DeadX, Iter

Główni administratorzy: Luker, Nevil

Game master: Kursa

Pani Kasia

Czekałem, zapowiadało się fajnie... zawiodłem się. Ściągnąłem klienta kilka godzin po starcie. Wszedłem na serwer, przypominam że raptem 5 h po starcie. Na serwerze może gra ze 20 osób. 

1 rzecz, która mnie odrzuciła to brak "ustawień systemowych", w których nie mogłem ani ustawić pola widzenia, ani odległość kamery.

2 sprawa, niby to oficjalny start serwera a tak:

-zagrałem surą, a w lewym dolnym roku mam miniaturkę szamana, 

-teleportować się można tylko do M1, inne lokalizacje nie działają,

-brak możliwość zapisu lokalizacji,

-początkowy mount, skacze zamiast biegać i wygląda to komicznie ( na serwerze Easy/Medium trzeba robić misje na konia, żeby go w ogóle mieć)

3 rzecz, interfejs w grze, wygląda strasznie, okno postaci jakby zrobione w Paincie, miniaturki ekwipunku, te w prawym dolnym, normalnie pixele...

Zagrałem 10 min, wbiłem 15 poziom żeby zapytać na Wołaj "czy ktoś tu w ogóle gra?", odpowiedziały mi dwie osoby.

Moim zadaniem tragedia... nie zagram, klienta już usunąłem. Żałuję że zużyłem 1,7GB transferu.

P.S
Zapomniałem dodać, m1 jest tak po******lone że straciłem 3 min na szukanie Handlarki XD

Edytowano przez JurekJurek93

Pani Kasia

Mi tam się gra fajnie, juz 80 level wbity i dropionko

W rankingu jest multum osób z czasem 0h 0 min - nie wiem czym jest to spowodowane, bo czas jak widzę nalicza się normalnie, ranking odświeża się bardzo szybko. Na serwerze gra może z 30 osób,  większość spodziewała się czegoś innego. Ale cóż Grudzień, Styczeń, Luty to bardziej komedia niż serwery. Mimo wszystko powodzenia w rozwoju, choć jest to już trochę niemożliwe.

Edytowano przez _Nastek

Polecam serwer. Szkoda że póki co jest bardzo mało ludzi, ale naprawdę serwer ma potencjał i mam nadzieję że administracja popracuje nad reklamą. pograjcie chwile i zobaczycie ze jest sens zostać na dłużej. 

Pani Kasia

Pobieram i ocenie

Myślę, czy wejść ponownie. Przyznam, że ściągnąłem zaraz po starcie bo byłem nastawiony pozytywnie, ale to co zobaczyłem srogo mnie zawiodło. Poszedłem wtedy do "konkurencji", który startował równolegle, ale i tam się zawiodłem, więc myślę, że dam szansę bo czemu by nie :).

2 godziny temu, Swatovsky napisał:

Myślę, czy wejść ponownie. Przyznam, że ściągnąłem zaraz po starcie bo byłem nastawiony pozytywnie, ale to co zobaczyłem srogo mnie zawiodło. Poszedłem wtedy do "konkurencji", który startował równolegle, ale i tam się zawiodłem, więc myślę, że dam szansę bo czemu by nie :).

postaw sobie na hamachi serwer wyjdzie na to samo jak tu nikogo nie ma XD

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Srij9JT.png

23 godziny temu, Dr Nexie napisał:

postaw sobie na hamachi serwer wyjdzie na to samo jak tu nikogo nie ma XD

nikogo nie ma bo nie da sie odpalić dziś ściągnąłem chciałem wpaść i wyskakuje błąd 

Pani Kasia

Tyle lat czekania, tyle lat pracy. Szkoda chłopaki, że nie wyszło

Edytowano przez PKWM

1b0192e6e2fc.jpg

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 186 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...