Skocz do zawartości

Paypal i cofanie przelewu

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 219 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, mam pytanie co do cofania przelewów paypal. Chcę sprzedać konto w grze za paypal i kupujący ma mi przelać pieniądze na paypal przez przelew dla rodziny/znajomych. Gdy dam mu konto będzie mógł cofnąć przelew? 

Pani Kasia

Będzie mógł wytoczyć spór, który albo rozwiązujecie sami albo po bodajże 20 dniach paypal to robi i wtedy podsylasz im all co moze byc uzyteczne jako dowód, ze go nie oszukałeś 

Pani Kasia

@TheAdamekPL

Ogolnie odradzam Ci uzywania paypala do sprzedawania konta bo wszystkie typy platnosci da sie cofnac a paypal raczej nie uzna ci tego ze sprzedales komus konto z reki do reki i zwroci tej 2 osobie pieniadze

kwwLI6C.png

1 godzinę temu, TheAdamekPL napisał:

A jeśli od razu przelałbym kasę na konto bankowe i usunął konto paypal? 

to mialbys komornika w domu za pare miesiecy

kwwLI6C.png

Pani Kasia

@Yaesthy

Kwota to jakieś 180 zł, gdy przelew paypal dojdzie to zdążę wpłacić go na konto bankowe zanim kupujący cofnie przelew?

A więc jak myslicie, dam radę bezpiecznie sprzedać konto w takiej kwocie jak wyżej podałem przez paypala, czy jest jakieś ryzyko straty pieniędzy? 

Sprzedaż konta zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale raczej dla strony kupującej niż sprzedającej, bowiem nawet gdyby w jakiś sposób zażądał i uzyskał zwrot pieniędzy, to ty możesz także odzyskać konto w grze i sprzedać je ponownie.

Przecież do sprzedawania kont jest specjalna strona na której podajesz wszystkie dane i kwotę sprzedaży, sprawdź sobie playerauctions.

@carbonx gorzej jak konto, które sprzedaje ma jakieś przedmioty / walutę a tego już nie odzyska :p

Pani Kasia

Jeszcze dochodzi problem, gdy sprzedaż konta jest nie do końca legalna z regulaminem gry.

Konto sprzedane jest już jego własnością.

Nie bardzo rozumiem wasz problem= przelew do rodziny/znajomych= brak towaru= brak mozliwosci zwrotu.

Czyli nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, nawet podczas zgłoszenia nieautoryzowanej transakcji? 

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 219 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...