Skocz do zawartości

Opłaca się kupić Overwatch?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 222 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Dobry,

Opłaca się jeszcze kupować Overwatcha? Dużo osób gra?

Pani Kasia

Moim zdaniem gierka powoli dogorywa i czasy swojej świetności ma już za sobą, a co za tym idzie trochę byłoby mi szkoda pieniędzy tym bardziej, że jakiś czas temu byłą w humble monthly.

Ja kupiłam dokładnie 2 dni temu i nie zaluje. Postacie masz wszystkie od razu odblokowane, skrzynki dostajesz 3 w tygodniu + za kazdy wbity poziom a otwierasz je bez zadnych zjebanych kluczy. Gram z kumplami co nie wydali ani zlotowki a maja poodblokowywane 90% zawartosci.

QL4A4Sf.png

Pani Kasia

No pewnie, że się opłaca. Ludzi gra na tyle, że problemów ze znalezieniem meczu raczej nie ma - wiadomo, w środku nocy na mecz musisz chwilę poczekać, poza tym niektóre tryby są bardziej grane, inne mniej, ale raczej zawsze znajdziesz kogoś do gry. Dodatkowo ten wydatek na grę jest jednorazowy - później nie musisz wydawać ani złotówki więcej, bo elementy kosmetyczne, które lecą ze skrzynek, nie dają żadnej przewagi - po prostu są ładne (lub nie). Cały czas dodawane są nowe mapy i bohaterowie, pojawiają się cykliczne eventy, więc imo w dalszym ciągu Overwatch jest tytułem wartym uwagi, zwłaszcza odkąd jest tańszy.

Zastanawiam się, bo czytałem o jakichś pogłoskach, że gra ma przejść na f2p, ponadto dużo ludzi narzeka na matchmaking. W Paladins mi się bardzo dobrze grało, ale konto sprzedałem i jakoś nie uśmiecha mi się grać od nowa. Strategia jest podobna do Paladins? Mecze są mniej/bardziej dynamiczne?

46 minut temu, Damian napisał:

Zastanawiam się, bo czytałem o jakichś pogłoskach, że gra ma przejść na f2p, ponadto dużo ludzi narzeka na matchmaking. W Paladins mi się bardzo dobrze grało, ale konto sprzedałem i jakoś nie uśmiecha mi się grać od nowa. Strategia jest podobna do Paladins? Mecze są mniej/bardziej dynamiczne?

Obecnie to tylko gdybanie, Blizzard nie wypowiedział się na ten temat, więc generalnie wszystko jest możliwe. Narzekać można na rankedy, bo czasem trafiasz na normalny team o podobnych umiejętnościach do Twoich, a czasem na zespół w którym każdy chce grać DPS-em i są marne szanse na ugranie czegokolwiek. Porównania do Paladins za bardzo nie mam, grałam w to z 3 mecze, więc na ten temat się nie wypowiem ;)

Pani Kasia

Dzięki za pomoc! Przekonaliście mnie.

Gra kupiona, w takiej cenie grzech nie brać :D

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 222 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...