Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 227 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam. Gdy chcę włączyć cheata do CS:GO skin changera, wyświetla się taki błąd "Operacja nie zakończyła się pomyślnie, ponieważ plik zawiera wirusa lub potencjalnie niechciane oprogramowanie." Można to jakoś pominąć, żeby plik się włączył?

ss.PNG

Pani Kasia

Wyłączyłem Avasta i dodałem do wyjątków, nadal tak samo + Wyłączyłem Windows Defendera

Pani Kasia

@iPaMeRoXxx sprawdziłem ten program, nie jest to skin changer, tylko multicheat. Nie będę pomagał w psuciu tej gry jeszcze bardziej niż jest. Nie wspieram cheaterów.

Multicheat tylko ja chce korzystać z skin changera tylko, inne programy z skin changerem mi nie działały lub wywalało z gry. Jeszcze wczoraj wszystko było dobrze ale dzisiaj się pojawiły błędy.

Po co Ci skiny? Aż tak bardzo chcesz je mieć że pobierasz cheaty XD

Nawet jakbyś chciał używać samego skinchangera z tego cheata to i tak dostałbyś VACa po jakimś czasie, a wątpię też w to że nie odpaliłbyś się. Bo wiesz jak już masz cheata włączonego to wystarczy kliknąć INS i szybkie ustawienie i lecisz na aimie. A potem takie osoby się znajdują że DOSTAŁY VACA ZA NIC, ZA SKINCHANGERA.. 

Pomogłem? Daj +

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 227 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...