Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z server admin query


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, nie mogę nadać sobie grupy serveradmin query. Pomocy

PS: Hasło po prostu zamazałem :P 

Bez tytułu.png

Zawszę chętny do pomocy ^^

Opublikowano

@rozumek29 pobierz ten program: https://www.myteamspeak.com/addons/45f5a52a-8e98-4a8b-ab69-0753c8d44617
Następnie kliknij na siebie na TeamSpeak3 i tam pojawi Ci się jakie database id masz np. Database ID: 19444

Nie masz tam wpisywać co sobie chcesz, tylko swoje database id, i uważaj z tym bo jak się pomylisz z wpisywaniem to ktoś inny na twoim teamspeaku może uzyskać Admin Serwer Query.

Opublikowano

gdyby było złe id to by pisało że nie odnaleziono clienta.

a mi pisała 

Cytat

error id=2561 msg=duplicate\sentry

 

Zawszę chętny do pomocy ^^

Opublikowano

Wersja serwera jest najnowsza, wczoraj instalowana na nowo czyli według strony tsa 3.6.1 Prawdopodobnie jest to wina serwerowni. Google Cloud chyba jednak sie nie nadaje.

Tak wpisuje dobre Database ID nie pierwszy raz robie serwer ts3, prawdopodobnie zmienie serwerownie i po kłopocie

Zawszę chętny do pomocy ^^

Opublikowano
1 godzinę temu, rozumek29 napisał:

Wersja serwera jest najnowsza, wczoraj instalowana na nowo czyli według strony tsa 3.6.1 Prawdopodobnie jest to wina serwerowni. Google Cloud chyba jednak sie nie nadaje.

Tak wpisuje dobre Database ID nie pierwszy raz robie serwer ts3, prawdopodobnie zmienie serwerownie i po kłopocie

Od wersji 3.6.0 TeamSpeak3 zablokował nadawanie rangi Admin Server Query, więc nie możesz sobie jej nadać.

Opublikowano

@rozumek29 YatQA zablokowało nadawanie rang Query. Moim zdaniem też jest to teoretycznie niepotrzebne.

Jeżeli Twoim zdaniem ASQ jest potrzebny do zarządzania serwerem to jesteś w błędzie. Domyślna ranga Server Admin posiada wszystkie uprawnienia pozwalające w pełni zarządzać serwerem :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...