Skocz do zawartości

Szukam plików Itemshopu

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 229 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

No witam , szukam Itemshopu skonfigurowanego , chciałbym się zapytać czy ktoś ma podobny itemshop z omniverse ?

(Stara Wersja)

bannerrr.png

Pani Kasia

11 godzin temu, TwojaStaraRobi napisał:

No witam , szukam Itemshopu skonfigurowanego , chciałbym się zapytać czy ktoś ma podobny itemshop z omniverse ?

(Stara Wersja)

ItemShop by ZeuSXP

AvalonSF.PL - Najlepszy serwer do gry Shakes & Fidget Classic
RGMp7V7.gif

20 godzin temu, TwojaStaraRobi napisał:

(Stara Wersja)

ItemShop z mojego serwera Omniverse-SF jest mój i nikomu go nie sprzedaje/udostępniam. Kopiowanie kodu css jest zabronione.

baner.png

Pani Kasia

Kopiowanie kodu css jest zabronione.?

Każdy prywatny serwer sfgame lub innej gry do której nie masz praw autorskich jest karane.

A ty jeszcze na nim chcesz trochę zarobić tworząc intemshop co w najgorszym przypadku może się skończyć pozwem do sądu a nie tylko usunięciem strony z plikami.

To czemu kod css strony itemshopu nie może zostać skopiowany ciekawe co zrobisz ?

39 minut temu, Blox35 napisał:

ItemShop z mojego serwera Omniverse-SF jest mój i nikomu go nie sprzedaje/udostępniam. Kopiowanie kodu css jest zabronione.

Ja szukam podobnego , nie chce twojego wiem że nie dajesz plików nie udostepniasz itp..

Nie chce twoich i nie spinaj sie :P

bannerrr.png

13 minut temu, TwojaStaraRobi napisał:

Ja szukam podobnego , nie chce twojego wiem że nie dajesz plików nie udostepniasz itp..

Nie chce twoich i nie spinaj sie :P

Ok

31 minut temu, Mr.Robot napisał:

Kopiowanie kodu css jest zabronione.?

Każdy prywatny serwer sfgame lub innej gry do której nie masz praw autorskich jest karane.

A ty jeszcze na nim chcesz trochę zarobić tworząc intemshop co w najgorszym przypadku może się skończyć pozwem do sądu a nie tylko usunięciem strony z plikami.

To czemu kod css strony itemshopu nie może zostać skopiowany ciekawe co zrobisz ?

Mój serwer istnieje jakieś 3 lata. Inne serwery są np aragium itp i jakoś nikt nikogo nie pozwał.

Jeżeli ktoś napiszę swój is to kod css jest prywatny to znaczy że nie można go kopiować bez zgody autora tylko o to mi chodzi.

baner.png

Pani Kasia

Nawet jak by ktoś pozwał serwery prywatne to Playa Games nic by nie zrobił bo miał by to głęboko w dup... szkoda czasu i pieniędzy , dopiero jak by tracił graczy którzy jak wiadomo wpłacają kase zaczynali by grać na prywatnych serwerach wtedy producent zaczął składać pozwy do sądu.O istnieniu tych serwerów Playa Games nie ma pojęcia i tak gra na nich garstka graczy.

52 minuty temu, Mr.Robot napisał:

Nawet jak by ktoś pozwał serwery prywatne to Playa Games nic by nie zrobił bo miał by to głęboko w dup... szkoda czasu i pieniędzy , dopiero jak by tracił graczy którzy jak wiadomo wpłacają kase zaczynali by grać na prywatnych serwerach wtedy producent zaczął składać pozwy do sądu.O istnieniu tych serwerów Playa Games nie ma pojęcia i tak gra na nich garstka graczy.

No zgadzam się jest tyle serwerów zwykłych i międzynarodowych że mało kto gra zwłaszcza S1 itp

baner.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 229 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...