Skocz do zawartości

[Minecraft] Amove

Polecane posty

Serwus, mam na imię Filip, mam lat 19 (rocznikowo) i pochodzę z woj.dolnośląskiego zamieszkując miasto Legnickie.
Pasjonuje się informatyką, anatomią i sportem tzw. Piłką Ręczną w której siedzę już dobre 9lat, mając najwyższe osiągniecie
Mistrza Polski w kateg.Juniorskim.
W wolnym czasie uczeszczam na siłownię, czytam przeróżne książki, kiedyś nie lubiłem, ale z czasem po tych
wyjazdach na turnieje, przekonałem się, ,że ciekawie potrafi nasz umysł się otworzyć.
Również mam sympatie do tworzenia plików serwerówych do gry minecraft, poznawanie nowych pluginów/możliwości na serwer.
Już w roku 2012 posiadałem swój własny mini serwerek, aż łezka w oku się zakręciła.

Dziś uroczyście aplikuje się na stanowisko Kid-Mod'a w dziale Minecraft.
Na forum istnieje 2015 roku, mimo "pseudo_upadku" forum, trudno było mi się rozstać z tym miejscem.
Co nie zmienia faktu, iż w dział Minecraft przystąpiłem chyba w 2k16 udzielając sie nie aktywnie, ale od 2k18 uważam, że jest poprawa
Sama moja reputacja jest pewnie w większości od działu Minecraft.
W niedalekiej przyszłości mam plan użytkownikom w formie np. poradników, przedstawiać na prawdę ciekawe, mało popularne pluginy, a mam ich nawet w sporo, które
przydadzą się nie jednej osobie.
Osobiście twierdze, że jestem przyjazną osobą dla otoczenia , otwartą na wszelkie propozycje/zmiany, oraz ogólnie elokwentny.

PLUSY 
- 0 punktów ostrzeżeń, te 5 co mam na profilu to nie wiem skąd i dlaczego nie zniknęły wraz gdy mi je odejmowano.
- Aktywność, nadrabiam swoje zaległości.
- Reputacja
- Kultura wychowawcza
- Dosyć ciekawy staż na forum
- Cierpliwy
- Wolny czas

Mam nadzieje, że miło rozpatrzycie moje podanie i zachęcam do oceny oraz krytyki, wezmę wszystko pod uwage.
                                                - Pozdrawiam

Pani Kasia

Pani Kasia

Ja również mam nadzieję, że nie pożałujemy tej decyzji. Witamy ;)

Ściągnęłam Ci też te zaległe punkty - następnym razem wystarczy po prostu napisać w takiej sprawie.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...