Skocz do zawartości
mateusz2003123

FIFA 19 - jakie są ceny paczek?

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Gdzie sprawdzę ceny paczek do fify 19 i ogólnie jakie karty tam są ( ile rzadkich itp)

Edytowano przez mateusz2003123

Pani Kasia

Paczki masz w sklepie, tam też są ich ceny. Ilość kart masz wypisane obok paczki, również i ilość rzadkich. Ponadto masz pokazane % szans na dany overall.

Nie opłaca się kupować paczek bo nawet jak się wszystkie karty sprzeda to jesteś stratny. Lepiej grać w drafty bo lepsze nagrody za 15000 monet.

Autor tematu Napisano

Drafty online czy offline, nie jestem dobry w grze multiplayer, pewniej mi się gra na bota, ale zależnie od składu i zgrania przeciwnika jeśli bot ma zgranie 70~ to klasa światowa a jak wyżej to gram na zawodowcu (oczywiście mówię tu o sytuacji gdy skład oceniony np na 87 itd.) 

Ale ja chcę właśnie ceny i szanse paczek, które nie ma w sklepie tylko jak robię za sbc to chciałbym wiedzieć jaka jest szansa na piłkarza np. 86+ i jaka jest cena takiej paczki O TAKIEJ cenie paczki mówię. 

23 godziny temu, mateusz2003123 napisał:

Drafty online czy offline, nie jestem dobry w grze multiplayer, pewniej mi się gra na bota, ale zależnie od składu i zgrania przeciwnika jeśli bot ma zgranie 70~ to klasa światowa a jak wyżej to gram na zawodowcu (oczywiście mówię tu o sytuacji gdy skład oceniony np na 87 itd.) 

Ale ja chcę właśnie ceny i szanse paczek, które nie ma w sklepie tylko jak robię za sbc to chciałbym wiedzieć jaka jest szansa na piłkarza np. 86+ i jaka jest cena takiej paczki O TAKIEJ cenie paczki mówię. 

Ja osobiście przez pewno ograniczenie gram cały czas Offline. Jeżeli się czujesz lepiej w Offline to graj właśnie tam

Szansy będziesz mógł przeczytać dopiero po odebraniu paczki, wcześniej się nie da. Chodzi Ci o cenę za jaką zdobędziesz daną paczkę czy o wartość danej paczki?

Autor tematu Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Adder. napisał:

Chodzi Ci o cenę za jaką zdobędziesz daną paczkę czy o wartość danej paczki?

Najlepiej oba. Czyli z botem drafty lepiej offline? Znaczy w fut champios robię przeważnie 11 winów na luzie. 

Edit. Najlepiej żebym jeszcze wiedział z jakiejś stronki, jakie są najlepsze paczki lub jeszcze lepiej od najlepszej do najgorszej paczki w grze, nie te które są w sklepie bo to tylko cześć z tych co jest w grze.

Edytowano przez mateusz2003123

2 godziny temu, mateusz2003123 napisał:

Najlepiej oba. Czyli z botem drafty lepiej offline? Znaczy w fut champios robię przeważnie 11 winów na luzie. 

Edit. Najlepiej żebym jeszcze wiedział z jakiejś stronki, jakie są najlepsze paczki lub jeszcze lepiej od najlepszej do najgorszej paczki w grze, nie te które są w sklepie bo to tylko cześć z tych co jest w grze.

Ja raczej o takich stronach nie słyszałem. Trudno jest oszacować cenę, za jaką otrzymasz paczkę, bo to zależy od wielu czynników. Paczkę wartą przykładowo 25k coinsów może Ci się udać zdobyć za nawet 0 coinsów (mając np. wszystkich zawodników w klubie), lub zrobisz go za 30k. Wszystko zależy od tego ile i czy masz zawodników w klubie oraz jak tanio uda Ci się zdobyć pozostałych.

Rzeczywiste wartości paczek musisz się nauczyć samemu, analizując sklep. W nim się pojawiają różne oferty. Od paczek po 15k po paczki za 125k. Zapamiętujesz nazwy i mniej więcej ilość piłkarzy i kart rzadkich (a przynajmniej się starasz) a potem na przyszłość wiesz jaka to mniej więcej paczka.

Autor tematu Napisano

@Adder. A drafty lepiej grać online czy offline? Ogólnie to mógłbyś mi polecić jakiś sposób na zarabianie, jak nie chcesz publicznie to możesz w wiadomości prywatnej, nie wiem na jakiej platformie grasz ale jak innej niż pc to nie zagrożę temu twojemu sposobowi o ile mi go podasz. Ogólnie to jakbyś mi dał jakiś to się z nikim nie podzielę, bo z tego  co wiem im więcej osób o nim wie to gorzej. 

Ja drafty gram online, offline gra jest dość nudna plus inaczej się gra na ludzi jak na AI.

Dnia 11.01.2019 o 07:31, mateusz2003123 napisał:

@Adder. A drafty lepiej grać online czy offline? Ogólnie to mógłbyś mi polecić jakiś sposób na zarabianie, jak nie chcesz publicznie to możesz w wiadomości prywatnej, nie wiem na jakiej platformie grasz ale jak innej niż pc to nie zagrożę temu twojemu sposobowi o ile mi go podasz. Ogólnie to jakbyś mi dał jakiś to się z nikim nie podzielę, bo z tego  co wiem im więcej osób o nim wie to gorzej. 

Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, czy lepiej online czy offline, bo nie wiem jak Ci idzie tu i tu. Sam musisz dotrzeć do tego z kim lub z czym Ci się lepiej gra.

7 godzin temu, zielonylurk napisał:

Ja drafty gram online, offline gra jest dość nudna plus inaczej się gra na ludzi jak na AI.

No tak jak mówiłem - ja nie gram Online przez ograniczenie. ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...