Skocz do zawartości

mateusz2003123

Members
  • Zawartość

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  1. @Adder. A drafty lepiej grać online czy offline? Ogólnie to mógłbyś mi polecić jakiś sposób na zarabianie, jak nie chcesz publicznie to możesz w wiadomości prywatnej, nie wiem na jakiej platformie grasz ale jak innej niż pc to nie zagrożę temu twojemu sposobowi o ile mi go podasz. Ogólnie to jakbyś mi dał jakiś to się z nikim nie podzielę, bo z tego co wiem im więcej osób o nim wie to gorzej.
  2. Najlepiej oba. Czyli z botem drafty lepiej offline? Znaczy w fut champios robię przeważnie 11 winów na luzie. Edit. Najlepiej żebym jeszcze wiedział z jakiejś stronki, jakie są najlepsze paczki lub jeszcze lepiej od najlepszej do najgorszej paczki w grze, nie te które są w sklepie bo to tylko cześć z tych co jest w grze.
  3. Drafty online czy offline, nie jestem dobry w grze multiplayer, pewniej mi się gra na bota, ale zależnie od składu i zgrania przeciwnika jeśli bot ma zgranie 70~ to klasa światowa a jak wyżej to gram na zawodowcu (oczywiście mówię tu o sytuacji gdy skład oceniony np na 87 itd.) Ale ja chcę właśnie ceny i szanse paczek, które nie ma w sklepie tylko jak robię za sbc to chciałbym wiedzieć jaka jest szansa na piłkarza np. 86+ i jaka jest cena takiej paczki O TAKIEJ cenie paczki mówię.
  4. Gdzie sprawdzę ceny paczek do fify 19 i ogólnie jakie karty tam są ( ile rzadkich itp)
  5. Hej Ma ktoś może kod do ratowania świata i mógłby się ze mną podzielić? Nie wydaje pieniędzy na gry a tym bardziej takie które nie są pay to win . Z tego co wiem to jak się kupuje ratowanie świata to dostaje się dwa klucze ,więc tak jak mówiłem mógłby mi ktoś dać klucz ,byłbym wdzięczny! Kod proszę w wiadomości prywatnej (o ile ktoś da a nie sądzę)

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...