Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gotowy serwer ze stałą już liczbą graczy i dochodami szuka sponsoringu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj.
Jeśli tu jesteś istnieje szansa, że jesteś zainteresowany ofertą sponsoringu naszego serwera. Zacznę od tego, że serwer jest samowystarczalny, a pieniądze potrzebne są nam jedynie na reklamy.
Na chwilę obecną frekwencja wieczora waha się w granicach 50 osób online, w tym na głównym serwerze non stop 41/41! ;) 
Powiesz sobie hmm fajna frekwencja, po co im więcej graczy? Otóż my chcemy osiągnąć jednak coś więcej i bez twojej pomocy nam się to nie uda. Bardzo dużą ilość środków przeznaczamy na opłatę techników, czy kupno pluginów i po prostu nie stać nas na reklamy u większych youtuberów.

Co posiadamy?
-Sieć serwerów minecraft (W tym: Królestwa, Skyblock[W budowie], Creative)
-Stronę WWW tzw. Indeks
-Itemshop pisany przez naszego technika a jednocześnie współwłaściciela ;)
-Forum - również przez niego
-TeamSpeak3 - własny, serwerowy.
-Discord'a (Ponad 300 osób)
-Fanpage na facebooku z 250 obserwującymi :)

A jacy jesteśmy? 
Cóż, na pewno mogę zacząć od tego, że jesteśmy pełnoletni, doświadczeni i dojrzali. U nas nie ma miejsca na gotowce, wszystko robimy sami - najlepiej jak potrafimy. Staramy się utrzymać jak najwyższą jakość rozgrywki oraz utrzymywać dobry kontakt z naszą społecznością przez różne SocialMedia.

Co ci oferujemy?
Cóż wszystko zależy od kwoty jaką chciałbyś zainwestować w serwer. Ale na pewno możesz liczyć na 50% zysków z itemshopa, dopóki twoja inwestycja się nie zwróci. Pózniejszy stały procent jest do dogadania, wszystko właśnie zależy od tego ile wyjmiesz ;) 
Ponadto,:
* miejsce w szeregu administracji.
* ranga wyróżniająca na serwerze
* rangi na forum etc.
* wgląd do przychodów
* i przede wszystkim pewność ;) 

Zachęcam do kontaktu w wiadomości prywatnej, mailowo: [email protected] lub facebookowo, ale wpierw napisz do mnie wiadomość ;) 
 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Gotowy serwer ze stałą już liczbą graczy i dochodami szuka sponsoringu
  • 1 miesiąc temu...
  • Amove zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...