Skocz do zawartości

Jarramore

Members
 • Zawartość

  362
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Jarramore

 • Ranga
  Początkujący II

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

773 wyświetleń profilu
 1. #Topic Sposób istnieje - po czasie się dowiedziałem. Jednakże są to autorskie rozwiązania i nikt nikomu tego za darmo nie udostępni.
 2. https://www.spigotmc.org/resources/free-crate-reloaded-mystery-crate-1-8-1-13-x.861/ Jak zrobisz jakiś ciekawy config pod survivala to pamiętaj o mnie.
 3. Nie pytałem, czy komuś się to podoba, czy nie. I nie gildie, a królestwa. Oczekuję sugestii dotyczących urozmaicenia rozgrywki.
 4. Szukam configu z gotowymi skrzyneczkami do tego pluginu: https://www.spigotmc.org/resources/free-crate-reloaded-mystery-crate-1-8-1-13-x.861/
 5. WItam serdecznie drogich forumowiczów! Noszę się z tworzeniem nowej edycji na moim serverze Survival + Królestwa na wersji 1.13 i szukam jakichś ciekawych dodatków, które urozmaicą grę. Za każdą sensowną odpowiedz dam punkcik reputacji ;)
 6. Ogólnie to jest tak, że możesz opłacać maszyne itp ale nie możesz brać z tego pieniążków np. na zachcianki ;)
 7. Popraw config pluginu na tab ;* (Wygeneruj na nowo)
 8. Do zamknięcia

  Polecam stanąć mniej więcej o 13:00(o tej godzinie zabierają paczki, które za długo leżą w paczkomacie) pod paczkomatem i grzecznie poprosić kuriera o zabranie paczki, u mnie kiedyś poskutkowało ;) Kurier tłumaczył się tym, że nie wpisało paczki do systemu, a skrytka była teoretycznie pusta ;)
 9. Byłem na pewnym serwerze nonpremium i mieli normalnie główki na tabie ;)
 10. bump podpinam sie do pytania bo posiadam ten plugin na lobby i również nie mam główek :)
 11. Witaj. Jeśli tu jesteś istnieje szansa, że jesteś zainteresowany ofertą sponsoringu naszego serwera. Zacznę od tego, że serwer jest samowystarczalny, a pieniądze potrzebne są nam jedynie na reklamy. Na chwilę obecną frekwencja wieczora waha się w granicach 50 osób online, w tym na głównym serwerze non stop 41/41! ;) Powiesz sobie hmm fajna frekwencja, po co im więcej graczy? Otóż my chcemy osiągnąć jednak coś więcej i bez twojej pomocy nam się to nie uda. Bardzo dużą ilość środków przeznaczamy na opłatę techników, czy kupno pluginów i po prostu nie stać nas na reklamy u większych youtuberów. Co posiadamy? -Sieć serwerów minecraft (W tym: Królestwa, Skyblock[W budowie], Creative) -Stronę WWW tzw. Indeks -Itemshop pisany przez naszego technika a jednocześnie współwłaściciela ;) -Forum - również przez niego -TeamSpeak3 - własny, serwerowy. -Discord'a (Ponad 300 osób) -Fanpage na facebooku z 250 obserwującymi :) A jacy jesteśmy? Cóż, na pewno mogę zacząć od tego, że jesteśmy pełnoletni, doświadczeni i dojrzali. U nas nie ma miejsca na gotowce, wszystko robimy sami - najlepiej jak potrafimy. Staramy się utrzymać jak najwyższą jakość rozgrywki oraz utrzymywać dobry kontakt z naszą społecznością przez różne SocialMedia. Co ci oferujemy? Cóż wszystko zależy od kwoty jaką chciałbyś zainwestować w serwer. Ale na pewno możesz liczyć na 50% zysków z itemshopa, dopóki twoja inwestycja się nie zwróci. Pózniejszy stały procent jest do dogadania, wszystko właśnie zależy od tego ile wyjmiesz ;) Ponadto,: * miejsce w szeregu administracji. * ranga wyróżniająca na serwerze * rangi na forum etc. * wgląd do przychodów * i przede wszystkim pewność ;) Zachęcam do kontaktu w wiadomości prywatnej, mailowo: [email protected] lub facebookowo, ale wpierw napisz do mnie wiadomość ;)
 12. Sam start na tym hostingu zjada 1.1gb :p Sam hosting jest słaby. Korzystałem z niego przez ponad pół roku i wiem co mówię ;) Również miałem ten sam problem - Serwer 12gb zjadał 90% zasobów w 1-3h. Jednak do zmiany hostingu pchnęła mnie pewna sytuacja mianowicie: Liczne ataki na mój serwer (padał od razu) kontaktowałem się z supportem i przenosili serwer na inną maszynę. Przy 5 zmianie uszkodziła się baza danych przez co byłem zmuszony tworzyć nową edycje... A jedyne słowa od supportu "Problem leży po Pańskiej stronie". Pomińmy fakt, że na jednej maszynie jest 40 serwerów xD Aktualnie korzystam z usług liveserver i jestem zadowolony...
 13. Czego nie rozumiesz w 1? Lel Dodatki z serwera łączące(pośredniego) widać na innych....

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...