Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Snatia.pl [Dedyk][4FUN/PVP]


Sylasta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


image.png

 

Start serwera odbędzie się 26 grudnia 2018 roku o godzinie 20.00.

 

(Naciśnij tutaj, aby przejść do prezentacji!)

 

image.png

Witamy wszystkich, przedstawiamy Wam prezentacje serwera Snatia.pl Po tytule widzicie, że serwer jest kierowany w strone 4Fun/PVP. Postanowiliśmy stworzyć projekt którego brakuje w tych czasach, nie liczy się aby siedzieć kilka dni na metinie aby coś osiągnąć wbij i pobaw się razem z nami tutaj poświęcisz troche czasu a osiągniesz wszystko! Maksymalny poziom - 200 będzie to chwila czasu wybicia kilka metinów w M1 Jeżeli chodzi o ekwipunek, to tutaj postanowiliśmy iść w strone PVP a też w strone zdobycia go w łatwy sposób na krainie metinów a dokładniej ulepszaczy ( które dropią ze szkatułek) w zbrojach, broniach oraz biżuterii wbudowane są bonusy, na ludzi a również bonusy wspomagające nasze statusy, myślimy, że takie rozwiązanie będzie najlepsze. Serwer jest z myślą dla Was, dla graczy. To Wy budujecie ten serwer, dlatego też będziemy liczyć się z każdą propozycją jaką nam napiszecie w komentarzach.

image.png

 

TYP SERWERA - 4FUN / PVP

MAKSYMALNY POZIOM - 200

MAKSYMALNE STATYSTYKI - 95

6/7 BON - TAK 

image.png

 

STRONA GŁÓWNA

REJESTRACJA

POBIERALNIA

FORUM

FANPAGE

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

Główna administracja

[HA] - Dadvido

[HA] - Qsy

[GM] - Wujek

 

Administracja Forum

Administrator forum - Wujek / JokeR

Moderator Globalny - ILui

 

 

image.png

 

weryfikacja1.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na Snatia.pl [Dedyk][4FUN/PVP]
Opublikowano
1 godzinę temu, RaiZoGaming napisał:

Pobieram, stestuję to się wypowiem, ale to trochę zraża jak ranking wygląda tak że całe top 4 ma 200 level top 5 100 coś i reszta ma 1 ;/

Ogółem jak jesteś zalogowany na stronie to jak sobie przeglądniesz Ranking to jest ponad 130 osób z 200 lvl. Ranking widocznie się nie aktualizuje.

Opublikowano

Oszczędzę sobie słów tylko i wyłącznie ze względu na @ILui ( <3 ), macie więc szczęście. Oczywiście nie zagram z oczywistych względów.

Opublikowano
4 godziny temu, szogun5555 napisał:

Wiadomo dlaczego serwer nie chodzi ? 

 

Bo przed startem "zapomnieli zabezpieczyć bazę danych" i ktoś ją rozyebał XDDD

Opublikowano
11 godzin temu, Revayerq napisał:

Oszczędzę sobie słów tylko i wyłącznie ze względu na @ILui ( <3 ), macie więc szczęście. Oczywiście nie zagram z oczywistych względów.

Kc <33333 XD

image.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Zapowiedź][4FUN/PVP] Snatia.pl
  • Aive zmienił(a) tytuł na Snatia.pl [Dedyk][4FUN/PVP]
Opublikowano
1 godzinę temu, MarmarukHD napisał:

Serwer calkiem okeeej lecz nad ta prezentacja to jeszcze troszke popracuj ;-;

Dzięki ;) i weźmiemy twoją propozycję do przemyslenia.

 

Opublikowano
6 godzin temu, Azet666 napisał:

Strata czasu. Administracja nie ogarnia za bardzo,bany na forum za nic,  w dodatku farming simulator 2020.

Jesli strata czasu, to nie musisz grać :) . Administracja cały czas pracuje :) 

 

Dzisiaj wielka Aktualizacja !! wszystkie błędy i kilk apropozycji zawita serwer SnatiaPL.

 

Opublikowano

Nie polecam z całego serca i wysiłku, jaki włożyłem w dropienie dodań i zmianek 6/7 . Po zrobieniu perf eq  z 6/7 bonami czyli hp/lud nagle sie okazało że jednak usuwają bon na ludzi w 6/7 więc całe moje eq zostało z bonem hp bez ludzi. Co ciekawe u częsci graczy jednak został bon na ludzi w 6/7 może jacyś koledzy administracji ? Dodatkowo na serwerze 4fun jest płatny IS xDDDDDDDDDDDDDDD  który daje takiego kopa że nie masz co nawet podchodzić w tym dostępnym do zdobycia :) 

Także odradzam wbijać na ten syf :)

Opublikowano

nie polecam. pelno bugow zero balansu... ulepszacz na naszyjnik nie istnieje w grze itd itd. admini duzo obiecuja na czacie a tak naprawde uja robia.

"Mamy prawo do szczęścia,
nie mamy szczęścia do prawa..."

Pozdrowienia Dla Wariatów

Opublikowano

Na serwerze maksymalnie spotkasz 20osob... No chyba że od wczoraj coś się zmieniło. 

Ludzie pograli, zobaczyli jaki szit i to by było na tyle... Szkoda czasu na to dno. Naprawdę odkąd gram w metina takiego szitu nie widziałem. 

"Mamy prawo do szczęścia,
nie mamy szczęścia do prawa..."

Pozdrowienia Dla Wariatów

Opublikowano

Polecam Serwer  dobry balans Dużo fajnych ludzi pomocni dbają  żeby dobrze było na serwerze Sympatyczna Administracja

 polecam serwer Miłego grania Mój nick to Tereska  

2 godziny temu, kakhu napisał:

serwer nudzi się po 5 minutach. Na serwerze gra może z 5/6 osób

smieszny jesteś

Opublikowano

Balans na serwie ogarnięty, 6/7, Tarcze, Ludzi przybywa .

Także Polecam Serwer Zapraszam do Grania Pokażcie co umiecie z postaci wycisnąć. 

Opublikowano

Wiadomość od Administratora serwera: 


Więc chyba warto grać jeśli administracja nie olewa nikogo, cały czas pracuję :) pamiętajcie,że w administracji działa narazie jeden człowiek :) 

 

Nie od razu Rzym zbudowano .. 

 

 

Cytat

Witajcie,

Chciałbym wam przedstawić zmiany które pojawiły się na serwer dzisiaj o 04:00 rano.

 

- Balans postaci został poprawiony, teraz jest sens PVP.
- Zmiana umiejętności została dodana do NPC koszt: 750.000.000
- Drop nowych rosek został dodany do Szkatułki Snatii.
- Tarcze zostały poprawione tak aby balans był wyrównany.
- Obniżony bonus na ludzi w zbrojii na 200 poziom z 500% na 250%.
- 6/7 bony zostały usunięte całkowicie z serwera jak i z ekwipunku w którym jeszcze występowały.

 

Następna noworoczna aktualizacja która będzie na serwerze wniesie:

 

- System PVP
- System tytułów 
- System rajd gildijny 
- Poprawiony system petów


Więc zapraszam wszystkich na serwer!! zostało poprawione prawie wszystko tak aby był sens robienia ekwipunku i oczywiście pokazania swoich umięjętności podczas pojedynków.
Reklama serwera będzie ruszać po nowym roku !

 

Dziękuję wszystkim 

 

[HA]Dadvido
Właściciel Serwera


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...