Skocz do zawartości
SGT Otlet

ja.jestemgraczem.pl - Zdecentralizowane socialmedia dla graczy!

Polecane posty

Autor tematu Napisano

screencapture-ja-jestemgraczem-pl-about-2018-11-26-22_35_09.png

Hej!

Tworzę od kilku lat mało znany portal jestemgraczem.pl

Ten projekt ewoluował, zmieniały się koncepcje, sposób prowadzenia, ekipa. Niestety projekt zaniedbałem z powodu życiowych zmian (przeprowadzka, praca, studia, samodzielność w dużym tego słowa znaczeniu). Jednak chcę projekt reanimować, ruszając z podstroną, która będzie integralną częścią strony.

Plan jest prosty - w Twitchu giną dobrzy i ambitni streamerzy, tak samo na YouTube ciężko znaleźć kontent interesujący i ciekawy. Dlatego chcę, by to ludzie zdecydowali co ich interesuje, a nie fakt oglądalności. Justin Biber też jest popularny, nie znaczy że jest lubiany, prawda? Jednak wyświetlenia generuje, tutaj chcę inaczej.

Platforma ja.jestemgraczem.pl jest Twitterem (a dokładniej Mastodonem) stworzonym dla graczy. Będzie tam kontent dla graczy, możliwość łatwiejszego kontaktu z ludźmi i możliwością reklamy swojego streamu/filmu. Tutaj treści nigdy nie giną, a postaram się, gdyż treści będą publikowane na głównej stronie. Pracuję już nad integracją strony i aplikacji mobilnej na potrzeby strony ja.jestemgraczem.pl - wszystko przed nami!

Chcemy też rozpocząć projekt partnerski, jestem już po pierwszych rozmowach z firmami zainteresowanymi sponsoringiem młodych streamerów i YouTube'rów, jednak pierw musimy zdobyć zainteresowanych platformą!

https://ja.jestemgraczem.pl - taki jest adres nowego socialmedia, kod strony jest opensource, więc bierzcie i jedzcie z tego wszyscy!

Czekam na opinie i porady! System jest otwarty, więc widać kto i za co odpowiada, a nawet jak utworzyć swoją platformę. A integracja liczę, że się pojawi do końca roku.

Na stronie https://jestemgraczem.pl widać jak to obecnie wygląda, będzie to usprawione :)

Pani Kasia

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.