Skocz do zawartości
  • 0

Microsoft Visual CC+

DjDavid
 Udostępnij

Pytanie

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Może nie powinieneś, ale C++ instaluje się wraz z grą, programem.

Ich ilość jest zależna od ilości gier na komputerze czy programów.

Ja mam 12 gier i 10 wersji C++ od starych 200X do 20XX.

Nie można tego usunąć praktycznie, da się ale wtedy gra, która potrzebuje dla przykładu C++ 2007 przestanie działać.
Mimo iż masz 2008 to gra wymagająca biblioteki 2007 nie będzie działała i poprosi o ponowną instalację biblioteki.

Nie są one duże, zajmują kilka MB danych, więc jedyny zapychacz jaki robią to listy w spisie programów.

Możesz podczas instalacji gier spojrzeć w szczegóły, w pewnym momencie zobaczysz że instaluje daną wersję C++

Ostatnio też instalowałem GTA 5 miałem C++ w nowej wersji, zainstalowałem po nim Fallouta NV i ten znów instalował C++ w starej wersji.

Więc to norma, nie powinny się odpalać te biblioteki bez programu, który je wymaga, więc nie jedzą ani RAM ani procesora.

Mój zestaw

Procesor: AMD Ryzen 5 3600                                                             System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2080 DUKE OC 8GB MSI                 Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM + SSD 256GB NVME + 700GB SATA

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi                                    Klawiatura: Genesis Thor 200 Mechaniczna RGB 

RAM: 32GB Viper Patriot 4x8GB 3200MHz                                      Monitor: Samsung 27" 144Hz WQHD Zakrzywiony

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Microsoft Visual CC+   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...