Skocz do zawartości

Poszukuję grafiki

Przepraszam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! 

Mam dylemat, poszukuje grafiki do PC'ta. 

Mam za sobą dziesiątki testów, recenzji, opisów itp.. Ale nadal nie wiem jaką wybrać. Grafika ma służyć do siekania w : bf 5, wiechola, itp. Zależy mi aby nie była głośna. 

Mój wybór padł na : Radeon 580 8GB Sapphire Nitro+ 

Dlaczego? 

Bo to najtrwalsze grafy od Radeona, i mam Monitor z Freesync Iiyama Black Hawk 27".

To chyba główny aspekt. 

Chyba że ktoś chce mnie jednak przekonać do innej grafiki, zapraszam do dyskusji i wymiany argumentów. Grafe mam zamiar zamówić jutro. Pozdrawiam 

@Edit

Wolałbym nie przekraczać 1400zl. 

Rx 580 8GB Sapphire Nitro+ to dobry wybór. Ceny są teraz dobre więc śmiało możesz kupować.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

Gtx 1060 6GB jest delikatnie wydajniejszy od Rx 580 8GB. Ja na twoim miejscu kupił bym rtxa ze względu na freesync. 

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

@Kaori.

Zgadza się, pracuję w salonie komputerowym, dzisiaj składaliśmy skrzynie właśnie na RX 580 od Szafira. 

I co? Niestety lubią czasem zapiszczeć cewki, i nie na zasilaczu tylko na grafice.. 
Nie jest to wada, ale mnie to drażni. 

Nie wykluczone że na GTX też tak będzie, ale szansa mniejsza po tym co czytam. 

Chciałbym zaczerpnąć informacji od kogoś kto korzysta z technologii AMD FREESYNC, żeby mógł się wypowiedzieć, czy warto brać RX`a ze względu na FS.
Czy brać GTX od Msi Gaming X.. i srać na tego FreeSync`a?

Edytowane przez Przepraszam

Ten film powinien ci wszystko wyjasnic https://youtu.be/TVzj6bLFOFs

Edytowane przez Kaori.

34 minuty temu, Krzysztofnowak napisał:

Czemu nie XFX Radeon RX 590 Fatboy OC+ 8GB https://www.x-kom.pl/p/463849-karta-graficzna-amd-xfx-radeon-rx-590-fatboy-oc-8gb-gddr5.html jest szybsza :P od 1060 nawet!

Człowieku przestań nabijać te posty na siłe. Sapphire nitro+ to jedna z najlepszych wersji rx’ow więc nie wiem dlaczego polecasz mu tego fatboya.

Ale to jest rx590 xD szybszy od 580! No tak chcesz to stówę więcej jest Sapphire Radeon RX 590 NITRO+ Special Edition 8GB https://www.x-kom.pl/p/462827-karta-graficzna-amd-sapphire-radeon-rx-590-nitro-special-edition-8gb-gddr5.html

Z kodem amd-3gry Zestaw gier za free :Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer