Skocz do zawartości
  • 0

Komputer napotkał problem i należy go uruchomić ponownie

EciePecie123
 Udostępnij

Pytanie

Witam. 

Od pewnego czasu gdy włączam komputer wyświetla mi się blue screen i napis "Komputer napotkał problem i należy go uruchomić ponownie."Gdy już uda mi się włączyć to komputer działa poprawnie ale gdy włączę np . Lola to komputer mi się zacina i znowu wyświetla się ten komunikat. Gdy używam ts3 lub internetu to komputer działa poprawnie. 

Windows 10

Po próbie diagnostyki pamięci RAM - Komputer wyłączył się i nie chce się uruchomić

Edytowane przez EciePecie123

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

No fajnie by było gdybyś powiedział coś wiecej o sprzecie - jaki procek, karta, ram'y etc.  Bo samo to ze masz Win 10 może jedynie podpowiedzieć że "ten system" sam w sobie potrafi na pewnym sprzęcie wywołać awarię z każdą nową jego kompilajcą. I fajnie by było jesli wywala ci blue - screen żebyś odczytał co tam pisze - zwykle pisze coś w stylu "ten plik / proces wykorkował ci system"  ( w przenośni ) . Jakiś czas temu miałem podobny problem na grafice od Amd - za każdym razem kiedy była dostępna aktualizacja sterowników - wywalał mi blue screen i wskazywał na jeden "plik" sterownika karty. Po aktualizacji problem znikał... aż do ukazania się kolejnej aktualizacji sterowników. Obecnie problemu nie ma. Zanim zadasz takie pytanie - powiedz coś więcej bo przyczyn może być wiele - od błędu w systemie plików, po problemy techniczne - padnięte ramy / uszkodzony dysk / problem z procesorem - temperaturami / płytą itp itd. 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :)