Skocz do zawartości

[Zakończona]Sprzedam mapę serwera Minecraft NCraft.com.pl

Xanter1996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa rzeczy: Mapa Serwera NCraft 4.0

Metoda kontaktu: [email protected] i https://discord.gg/jNMdhvc
Metoda płatności: PayPal
Opis rzeczy: Na sprzedaż mam mapę serwera Minecraft o nazwie NCraft.com.pl, mapa jest zbudowana w 90% przez naszego jedynego budowniczego o nicku Scaren99 i jest tu wystawiona także za jego prośbą celem zarobku na nowy serwer, jaki obecnie tworzymy. Pozostałe 10% robili budowniczowie, z którymi już nie współpracujemy. Wszystkie budowle na serwerze są autorskie i nie są skopiowane. Z racji braków kadrowych nie skończono wykończenia pomieszczeń dolnych w kamienicach. Nowy właściciel mapy zabuduje to tak jak będzie chciał . Kamienice widzicie na drugim screenie za mostem. Reszta mapy serwera jest ukończona. Serwer najlepiej wystartować pod nową nazwą, gdyż nie posiada on graczy, a na mapę poświęcono zbyt wiele czasu, by leżała w koszu lub poszła za darmo. Nie wiem po ile mogą chodzić takie mapy, ale uznałem iż 40 zł to wystarczająca i dobra  kwota za mapę, która tak wygląda !  Mapę można obejrzeć na żywo na IP: ncraft.com.pl | Wersja: 1.12.2 . Nie wiem czy to regulaminowe, ale nie mam raczej innego wyboru niż podać IP by był wgląd w mapę na żywo  Ewentualnemu nowemu właścicielowi podrzucę paczkę warpów by mógł spokojnie wszystko odnaleźć. Mapa jest oczywiście sprzedawana na wyłączność jednej osobie. 

Oferowana cena: 40 zł

Zdjęcia mapy:

sk1.png

sk3.png

sk2.png

sk8.png

Edytowane przez Xanter1996

• 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Zakończona]Sprzedam mapę serwera Minecraft NCraft.com.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...