Skocz do zawartości

Komputer nie uruchamia się

MIKEKING
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postaram się wyjaśnić na czym polega mój problem, ale najpierw podzespoły. Kupiłemdni temu komputer. Nie jakiś potwór tylko zwykły DELL z procesorem I3-4130 z 260w zasilaczem + 4gb ramu. Co więcej przełożyłem z starego komputera GTX 750ti w wersji 2GB. Komputer przez około 4 dni działał dobrze uruchamiał się normalnie. Po 4 dniach chcę uruchomić komputer, a dioda która znajduje się na włączniku zaczęła murgać (code: 2 razy krótka przerwa 1 raz). Gdy chcę uruchomić komputer wiatraki chłodzenia procesora i karty graficznej włączają się na około 3 sekundy i się zatrzymują poczym dioda opisana wyżej zaczyna mrugać. Komputer wczoraj uruchomił się na 5 sekund już pokazał ekran ładowania poczym wyłączył się. Po 3 godzinach spróbowałem znowu włączyć i komputer uruchomił się normalnie. W sumie to tyle z moich obserwacji. Mogę dodać, że próbowałem wyciągać baterię na płycie głównej w celu zresetowanie ustawień BIOS również zmieniłem pamięć RAM, ale bez skutku. Proszę o pomoc za wszelkie sugestie nagradzam punktami reputacji.

Practice Makes PerfectJulie James