Skocz do zawartości

dzidownia.com - strona z obrazkami

Rekomendowane odpowiedzi

dzida.png

Zapraszam na nowo otwartą stronę https://www.dzidownia.com.

Strona postawiona jest na silniku wordpress. Wiem nie powala ale będzie cały czas aktualizowana. 

Znajdziemy na niej śmieszne memy oraz sami będziemy mogli coś dodać ;) W ciągu kilku dni zostanie dodany system reputacji oraz TOP najlepszych użytkowników. Serdecznie zapraszam.

Siemka

Strona na Wordpresie z kilkoma obrazkami (żeby chociaż jeszcze były śmieszne) postawiona na przeciętnym szablonie. Co tu dużo mówić - słabo. Taką stronę można na spokojnie postawić w 10 minut, a jak wybierze się fajniejszy styl to i tak będzie lepsza. Może warto by było najpierw wypełnić ją treścią (sensownej jakości i w sensownych ilościach) dodać jakieś niestandardowe funkcjonalności i dopiero wtedy próbować się zareklamować. 

1 godzinę temu, carbonx napisał:

Strona na Wordpresie z kilkoma obrazkami (żeby chociaż jeszcze były śmieszne) postawiona na przeciętnym szablonie. Co tu dużo mówić - słabo. Taką stronę można na spokojnie postawić w 10 minut, a jak wybierze się fajniejszy styl to i tak będzie lepsza. Może warto by było najpierw wypełnić ją treścią (sensownej jakości i w sensownych ilościach) dodać jakieś niestandardowe funkcjonalności i dopiero wtedy próbować się zareklamować. 

prosił cie ktos o zdanie? Nie umiesz przeczytać prostego zdania? "Wiem nie powala ale będzie cały czas aktualizowana. " Ciemnogród. 

Siemka

27 minut temu, kakhu napisał:

prosił cie ktos o zdanie? Nie umiesz przeczytać prostego zdania? "Wiem nie powala ale będzie cały czas aktualizowana. " Ciemnogród. 

Proszę o pohamowanie emocji. Dział nie służy do reklamowania swoich stron, a do przedstawiania projektów, tak aby mogli je skomentować inni. 

Jeżeli nie jesteś w stanie przyjąć krytyki to nie moja wina.

6 minut temu, carbonx napisał:

Proszę o pohamowanie emocji. Dział nie służy do reklamowania swoich stron, a do przedstawiania projektów, tak aby mogli je skomentować inni. 

Jeżeli nie jesteś w stanie przyjąć krytyki to nie moja wina.

Ja uświadamiam iż powinieneś przysiąść przy książkach i nauczyć się czytać :)

Siemka

1 minutę temu, kakhu napisał:

Ja uświadamiam iż powinieneś przysiąść przy książkach i nauczyć się czytać :)

Opublikowałeś temat dotyczący Twojej strony - ja mam prawo go ocenić i oceniam to co widzę, a nie to co może kiedyś zostanie dodane. 

Chce zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz - forum to miejsce gdzie rozwiązujemy problemy, dyskutujemy i oceniamy prace innych, a nie miejsce do publikacji reklam - pamiętaj o tym.

Kolejne posty, które nie będą dotyczyły tematu, a mojej osoby będą karane zgodnie z regulaminem globalnym.

• Ostatnio przeglądający forum dzidownia.com   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...