Skocz do zawartości

Wykonam stronę internetową pod serwer MC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Witam, nazywam się Wojtek i mam 17 lat. Programuje już jakieś ponad 2 lata. Używam takich technologii jak: HTML, CSS, JavaScript, PHP, MYSQL oraz  AJAX. 

Jeśli chodzi o jakąkolwiek zapłatę to, to będzie znikome lub jej w ogóle nie będzie, gdyż chcę nabrać umiejętności. Portfolio umieszczę po wykonaniu jakiegoś projektu.

Kontakt:

- tutaj na pw

- ts3: codesquad.pl (nick MaxPayne)

- steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198287306825/

- discord: MaxPayne#1657

Czyli nie wykonałeś jeszcze żadnego projektu? Będzie to twoja pierwsza praca? Jeśli byłoby to za darmo to może byłbym chętny (wiem, że jestem skąpy).

Edytowane przez Yadomi

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

3 minuty temu, Yadomi napisał:

Czyli nie wykonałeś jeszcze żadnego projektu? Będzie to twoja pierwsza praca? Jeśli byłoby to za darmo to może byłbym chętny (wiem, że jestem skąpy).

Wykonywałem i to nie raz, ale z własnej głupoty zapomniałem zapisać przed formatem komputera ;P
Za darmo? Czemu nie, przynajmniej będę miał portfolio ;)

1 godzinę temu, mrqwew napisał:

Witam czy mozesz wykonac strone dla mojego serwera xcraft.ench.pl chciałbym zeby był regulamin sklep itp taka prosta strona jak na dragonie XD 

No pewnie, a nawet z przyjemnością :) Zaproś mnie na steama podałem u góry link ;) 

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Wykonam stronę internetową pod serwer MC   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...