Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać wyświetlanie rang w nicku - NameTagEdit, FunnyGuilds


Legodroit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka wszystkim wie ktoś jak zrović cos takiego 
image.png

W sensie zeby bylo tak: Ranga Nick Gildia

 

Dzięki, najlepiej jak by sie dalo to w pluginach Nametagedit, funnyguilds

Opublikowano

Jeśli chcesz takie bardziej customowe to nametagedit, a jak takie zwyczajne to funnyguilds.

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

Opublikowano
8 godzin temu, Kubix03 napisał:

FunnyGuilds 

?

4 godziny temu, Yadomi napisał:

Jeśli chcesz takie bardziej customowe to nametagedit, a jak takie zwyczajne to funnyguilds.

Wiesz chciałbym żeby było tak jak ma zdjęciu na goze 

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Jak dodać wyświetlanie rang w nicku - NameTagEdit, FunnyGuilds
Opublikowano

Nie wiem jak tworzysz przydzielanie rang (czy przez sklep na stronie, czy nadajesz je sam), ale używasz pluginu NameTagEdit normalnie.

/nte player {NICK GRACZA} prefix '&6VIP'

Nazwa gildii zostanie nadana automatycznie, ponieważ FunnyGuilds sam dodaje do nicku nazwę gildii, korzystając z własnego systemu. ;)

Opublikowano
Dnia 14.11.2018 o 16:40, Marosking napisał:

Nie wiem jak tworzysz przydzielanie rang (czy przez sklep na stronie, czy nadajesz je sam), ale używasz pluginu NameTagEdit normalnie.


/nte player {NICK GRACZA} prefix '&6VIP'

Nazwa gildii zostanie nadana automatycznie, ponieważ FunnyGuilds sam dodaje do nicku nazwę gildii, korzystając z własnego systemu. ;)

Nie stety to nie działa bo gdy ustawie rangę w nametagedit go gdy ktoś stworzy gildie to się resetuje i pisze sam tag gildi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...