Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nowe subforum - Destiny 2 (Gry Blizzarda)


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zauważyłem na forum w dziale gier Blizzarda żeby widniało tam gdzieś subforum z Destiny 2. W 1 nikt nie gra już, a 2 jest stosunkowo świeża bo ma tylko rok, rok z kawałkiem. Być może znalazłby się osoby na wspólną grę, do klanu, luźnego pogrania, może ktoś ma pytania odnośnie buildów, ekwipunku, stylu gry, etc. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano
Przed chwilą, Yaboku napisał:

Nie będzie aktywności. Nie.

Ty jeden akurat wiesz czy nie będzie aktywności :) 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano
2 minuty temu, Creative napisał:

Ty jeden akurat wiesz czy nie będzie aktywności :) 

Może twierdzę tak dlatego, że w dziale Blizzarda NIE POJAWIŁ się ani jeden temat o Destiny 2, nawet jak gra była za darmo? x D

Po kiego kolejny martwy dział?

Opublikowano
26 minut temu, Lord Makin napisał:

Ok, gra była za darmo, ale czy to się przekłada na jakieś rzeczywiste wzrosty graczy? Na twitchu jest w topce?

Twitch nie jest wyznacznikiem jakości. Dużo ludzi gra w godzinach szczytu w grę, do gry się zawsze kogoś znajdzie no ale jeśli uważacie, że skoro nie ma jej na Twitchu to nie ma tematu w takim razie. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano
9 minut temu, Creative napisał:

Twitch nie jest wyznacznikiem jakości. Dużo ludzi gra w godzinach szczytu w grę, do gry się zawsze kogoś znajdzie no ale jeśli uważacie, że skoro nie ma jej na Twitchu to nie ma tematu w takim razie. 

 

Nie powiedziałem, że nie ma tematu, tylko jeśli nie będzie zainteresowania i dział ma miesiąc pusty stać, to się mija troszkę z celem

EXPmIpC.gif

Opublikowano
36 minut temu, Lord Makin napisał:

 

Nie powiedziałem, że nie ma tematu, tylko jeśli nie będzie zainteresowania i dział ma miesiąc pusty stać, to się mija troszkę z celem

No tego się nie dowiemy jeśli w ogóle go nie będzie. Jako testowy na tydzień/dwa można by go zrobić, jeśli przez ten czas nie będzie zainteresowania grą to nie będzie potrzeby trzymać go dłużej :) 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano
23 godziny temu, Yaboku napisał:

Może twierdzę tak dlatego, że w dziale Blizzarda NIE POJAWIŁ się ani jeden temat o Destiny 2, nawet jak gra była za darmo? x D

Po kiego kolejny martwy dział?

To równie dobrze można iść tym tokiem myślenia i zapytać dlaczego np. SC2 stoi w dziale jak jest nieruszany od 2 lat? A Destiny 2 jest grą świeżą i długo jeszcze będzie, jest DLC do tego na dodatkowych kilka misji zabawy. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Dążymy do tego, aby na forum było jak najmniej działów, które nie mają żadnego ruchu. Bezsensem będzie więc dodawać kolejne subforum, skoro na temat tej gry nie widziałam ani jednego wątku w dziale Blizzarda. Jeżeli jest sporo tematów dotyczących jakiejś gry, która nie ma działu - czemu nie, nie widzę przeciwwskazań, w tym wypadku jednak nie widzę przesłanek ku utworzeniu działu, zwłaszcza, że w dziale Blizzarda zachodzą właśnie zmiany.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...