Skocz do zawartości

[Rozstrzygnięte]Nowe subforum - Destiny 2 (Gry Blizzarda)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem na forum w dziale gier Blizzarda żeby widniało tam gdzieś subforum z Destiny 2. W 1 nikt nie gra już, a 2 jest stosunkowo świeża bo ma tylko rok, rok z kawałkiem. Być może znalazłby się osoby na wspólną grę, do klanu, luźnego pogrania, może ktoś ma pytania odnośnie buildów, ekwipunku, stylu gry, etc. 

76561198169311417.png

26 minut temu, Lord Makin napisał:

Ok, gra była za darmo, ale czy to się przekłada na jakieś rzeczywiste wzrosty graczy? Na twitchu jest w topce?

Twitch nie jest wyznacznikiem jakości. Dużo ludzi gra w godzinach szczytu w grę, do gry się zawsze kogoś znajdzie no ale jeśli uważacie, że skoro nie ma jej na Twitchu to nie ma tematu w takim razie. 

76561198169311417.png

9 minut temu, Creative napisał:

Twitch nie jest wyznacznikiem jakości. Dużo ludzi gra w godzinach szczytu w grę, do gry się zawsze kogoś znajdzie no ale jeśli uważacie, że skoro nie ma jej na Twitchu to nie ma tematu w takim razie. 

Nie powiedziałem, że nie ma tematu, tylko jeśli nie będzie zainteresowania i dział ma miesiąc pusty stać, to się mija troszkę z celem

EXPmIpC.gif

36 minut temu, Lord Makin napisał:

Nie powiedziałem, że nie ma tematu, tylko jeśli nie będzie zainteresowania i dział ma miesiąc pusty stać, to się mija troszkę z celem

No tego się nie dowiemy jeśli w ogóle go nie będzie. Jako testowy na tydzień/dwa można by go zrobić, jeśli przez ten czas nie będzie zainteresowania grą to nie będzie potrzeby trzymać go dłużej :) 

76561198169311417.png

23 godziny temu, Yaboku napisał:

Może twierdzę tak dlatego, że w dziale Blizzarda NIE POJAWIŁ się ani jeden temat o Destiny 2, nawet jak gra była za darmo? x D

Po kiego kolejny martwy dział?

To równie dobrze można iść tym tokiem myślenia i zapytać dlaczego np. SC2 stoi w dziale jak jest nieruszany od 2 lat? A Destiny 2 jest grą świeżą i długo jeszcze będzie, jest DLC do tego na dodatkowych kilka misji zabawy. 

76561198169311417.png

Dążymy do tego, aby na forum było jak najmniej działów, które nie mają żadnego ruchu. Bezsensem będzie więc dodawać kolejne subforum, skoro na temat tej gry nie widziałam ani jednego wątku w dziale Blizzarda. Jeżeli jest sporo tematów dotyczących jakiejś gry, która nie ma działu - czemu nie, nie widzę przeciwwskazań, w tym wypadku jednak nie widzę przesłanek ku utworzeniu działu, zwłaszcza, że w dziale Blizzarda zachodzą właśnie zmiany.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Rozstrzygnięte]Nowe subforum   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...