Skocz do zawartości

Wciągające gry na iOS'a

Sneakysu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, szukam jakiś fajnych gierek na iOS, które wciągną i nie znudzą się po godzinie. Obojętnie jakiego gatunku, graficznie też obojętnie, chociaż jakieś ładniutkie z chęcią bym sprawdził. Proszę tylko bez gierek które opierają się na nabijaniu punktów i niczym więcej :v 
Ostatnio w co pogrywam to Asphalt 9 ale już powoli mi się nudzi.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

1 godzinę temu, Blaaszka napisał:

Jak lubisz idle, to ja gram osobiście (tylko, że na androidzie) w https://itunes.apple.com/us/app/elvenar-fantasy-kingdom/id1163240549?mt=8

Fajna, przyjemna gierka, typowy idle z przejrzystą grafiką i jasnymi celami :D

Tego typu gry już mi się przejadły po dłuuugim czasie grania w Clash of Clans 

Ja osobiście polecam FR Legends - gra o drifcie :) Latasz, upierdalasz dowoli, kupujesz opony, tuningujesz S13 bo takie na start dostajesz, ciągłe aktualizacje i nie nudzi się o dziwo.. Polecam SF Game, zacząłem nowu grać bo dodali nową postać. I PUBG Mobile :) 

12 godzin temu, SebaToZiomal napisał:

Ja osobiście polecam FR Legends - gra o drifcie :) Latasz, upierdalasz dowoli, kupujesz opony, tuningujesz S13 bo takie na start dostajesz, ciągłe aktualizacje i nie nudzi się o dziwo.. Polecam SF Game, zacząłem nowu grać bo dodali nową postać. I PUBG Mobile :) 

Obczaję to FR Legends, co do SF'a to też zacząłem grać niedawno na w27 a Pubg nudny bo tam większość graczy to boty, chyba że coś się zmieniło. 

1 minutę temu, SebaToZiomal napisał:

jak się gra na niskiej dywizji to i są boty :p

Nie wiem nawet jakie tam są dywizje i jaką miałem bo grałem zaledwie dwa mecze może, co nie zmienia faktu, że w grze na każdej dywizji nie powinno być botów bo to się mija z celem. Co do tego RF Legends to obczaiłem ale strasznie głupie sterowanie jest, więc średnio mi siada :x 

Przed chwilą, Sneakysu napisał:

Nie wiem nawet jakie tam są dywizje i jaką miałem bo grałem zaledwie dwa mecze może, co nie zmienia faktu, że w grze na każdej dywizji nie powinno być botów bo to się mija z celem. Co do tego RF Legends to obczaiłem ale strasznie głupie sterowanie jest, więc średnio mi siada :x 

Do Fr Musisz się przyzwyczaić, na początku ujowo będzie szło, później będziesz nakurwiać dobre kąty ;) Ale wiadomo, kto co lubi

• 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...