Skocz do zawartości

Coś dla fanów Bleacha - fanowskie dokończenie Anime!

Sneakysu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie anime Bleacha nie zostało oficjalnie zakończone, jednakże ostatni odcinek miał miejsce w marcu 2012 roku. Nie było ogłoszenia, że Bleach zostaje zakończony bądź anulowany tylko podobno miała być przerwa gdyż Anime zbytnio nadgoniło mangę. Od tamtego czasu fani dalej czekają na powrót zastępczego shinigami, jednak wciąż nie mogą się doczekać, mimo to, że manga została zakończona oficjalnie w 2016 roku(obecnie wyszła/wyjdzie ostatnia light novelka). Póki co nie ma żadnych informacji, że anime wróci w najbliższym czasie, ale fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i dokończyć samemu anime, animując ostatni arc z mangi!

1. Pierwszym projektem jest kanał na YT - Retro Ryno, chłopaka, który wraz ze swoją drużyną chcą dokończyć Anime, jednakże zmieniając przy tym parę rzeczy, głównie tych które nie spodobały się reszcie fanów Bleacha w fabule ostatniego arca. Prace nad tym jednak poświęcają dużo czasu, sam twórca tego nie raz podkreślał, że przydałaby mu się pomoc, poszukiwał innych animatorów, którzy mu pomogą jednak ich nie znalazł. 
Po niecałym roku pracy w końcu zrobili.. 1 odcinek wraz z openingiem i endingiem. Nie ma co się dziwić, bo jednak gdy robi się taki projekt z małą drużyną to tak to wygląda, jednakże mimo wszystko czekam jak im to wyjdzie.
Premiera: 15 listopada!
Zapowiedź pierwszego odcinka: 

2. Drugą opcją animacją ostatniego arca jest kanał na YT - Tensei Production. Nie wiele wiem nt. tej ekipy, jednakże nie mają oni zamiaru nic zmieniać w fabule. Wszystko ma być przeniesione z mangi na anime. Plusem wg. mnie jest to, że będą u nich występować japońskie dialogi, dodatkowo po ich mini zwiastunie, wygląda, że ich animacja wygląda znacznie lepiej o tej wyżej, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Póki co nie wiadomo kiedy premiera.
Zwiastun: 

Co sądzicie o tej sprawie? Opłaca im się to robić? Warto? Czy może niedługo na prawdę zostanie oficjalnie wznowienie Anime i cała ich praca pójdzie na marne? 

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Super sprawa.

W pierwszym filmiku trochę brak naturalności w animacji, ale to powinno być z odcinka na odcinek poprawiana, kwestia doświadczenia, i krzaczkowatych dialogów.

Drugi mało pokazał, ale jednak animacja na wysokim poziomie.

Moim zdaniem ich praca nie pójdzie na marne, doświadczenia z tych projektów na pewno się im przyda, a jak ładnie to pociągną to i przy szukaniu pracy będzie się czym zareklamować.

860331433165800174608.png

• 2 tygodnie później...

Właśnie wyszedł pierwszy odcinek od RetroRyno

Co sądzicie? Wg. mnie wyszło im to całkiem fajnie, co prawda troszkę za krótko, ale wiadomo, że tworzenie zajmuje trochę czasu. Animację na w miarę dobrym poziomie, spodziewałem się gorszych. Opening i Ending bardzo fajny, głosy postaci też fajnie dopasowane. Autor zapowiedział, że produkcja drugiego odcinka zajmie im 4/5 miesięcy, więc będzie trzeba czekać, ale co to dla fanów Bleacha którzy czekają 6 lat na kontynuacje anime :v 

@Lord Makinty chyba Bleacha oglądałeś x))

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

36 minut temu, Sneakysu napisał:

Właśnie wyszedł pierwszy odcinek od RetroRyno

Co sądzicie? Wg. mnie wyszło im to całkiem fajnie, co prawda troszkę za krótko, ale wiadomo, że tworzenie zajmuje trochę czasu. Animację na w miarę dobrym poziomie, spodziewałem się gorszych. Opening i Ending bardzo fajny, głosy postaci też fajnie dopasowane. Autor zapowiedział, że produkcja drugiego odcinka zajmie im 4/5 miesięcy, więc będzie trzeba czekać, ale co to dla fanów Bleacha którzy czekają 6 lat na kontynuacje anime :v 

@Lord Makinty chyba Bleacha oglądałeś x))

A to już kiedys widziałem, ale z angielskim dubbingiem, to jest nie do oglądania dla mnie :/

Poza tym po tym jak poskracali fajny wątek z potencjałem w mandze, bo Kubo musiał do konkretnego terminu skończyć, to do dziś dramat :/

EXPmIpC.gif

• 2 tygodnie później...
12 minut temu, KlauS. napisał:

Wyjdzie wraz z zakończeniem mangi Hunter x Hunter, Madhouse kupiło już prawa do Bleacha i specjalnie czeka na tę okazję, aby wydać dwa hity jednocześnie. 

Ukryj treść

image.pngw ogóle to nie ma już :makka:?

Oby wrociło :o 

Wróci z emoji :P

EXPmIpC.gif