Skocz do zawartości

Uzależnienie

odziemoo23

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre na wszystko są ćwiczenia. Polecam kalistenikę, ale mogą być nawet i ćwiczenia rozciągające. Jest pewna sprawa - siedzieć na komputerze tyle akurat możesz w ciągu dnia, bylebyś wykorzystywał moc internetu i spędzał czas produktywnie siedząc na komputerze, tzn. uczył się nowych rzeczy, a nie grał w gry lub oglądał "słodkie kotki". :) 

4 godziny temu, odziemoo23 napisał:

Jeszcze chodzę do gimnazjum więc z pracą tak ciężko raczej :D

To tak jak wyżej pisali. Przekuj ten czas w coś pożytecznego. Ja tak zjebałem swoje najlepsze czasy na naukę języków, czy grafiki komputerowej i teraz nad wyraz ciężko jest znaleźć na to chwilę. Korzystaj, rozwijaj się. Informatyka jeszcze długi czas będzie na topie i będzie z niej można wyciągnąć bardzo fajną kasę. Doświadczenia też nikt Ci nie weźmie, a przekujesz ten czas niby zmarnowany w spożytkowany dobrze. Oczywiście bez przesady. Pograć też można, ale nie żeby było to ciągle i w sumie na siłe ;)

Ja bym to przerobił na pieniądz. Dużo siedziałem na kompie i zacząłem się uczyć programować i teraz jestem programistą więc co kto lubi, ale trzeba mieć chociaż trochę oleju w głowie bo jak siedzisz na kompie po 7h i tylko na nim grasz to już możesz sobie odpuścić naukę programowania :D

Szukam grafika, który zobi mi sygnaturkę ;)