Skocz do zawartości

Jak nadać "skin" głowie w tabliscie - FunnyGuilds

TheRaZerPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) cały czas chodzi mi po głowie stworzenie czegos takiego, że z lewej strony TAB będą główki :) podam przykład z jednej paczki która zawiera plugin funnyguilds i tam jest to zrobione ... Nie patrzcie na nazwę serwera :) po prostu pytam bo ładnie to wygląda :) proszę o odpowiedź :). Nie piszcie że trzeba zrobi tak żeby serwer był online mode bo nie chcę mieć serwera premium :) a wiem że da się to jakoś zrobić :) ktoś coś? 

Screenshot_2018-10-30-13-31-51-008_com.google.android.youtube.png

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

• Marosking zmienił(a) tytuł na Jak nadać "skin" głowie w tabliscie - FunnyGuilds

@Kubix03 tak właśnie wiem, że BungeeCord wraz z pluginem BungeeTabListPlus oraz połączenie z FunnyGuilds to oferują teraz, natomiast jak wpisuję zmienną ${funnyguilds_ptop-1} to nic się nie dzieje :/ spojrzałem w kod funnyguilds bo nie było nigdzie wzmianki o zmiennych tabu :/ masz jakieś informacje lub wiesz może jak to naprawić? bo główki mi już działają poprawnie :) podłączyłem serwer z BungeeCord i jest git natomiast potrzebuję teraz te zmienne tabu ;/

TheMinecraft

#LetsPlayOnceAgain

#TheMinecraft

Śledź nas na FaceBook/TheMinecraftpl!

Dnia 1.11.2018 o 13:24, TheRaZerPL napisał:

@Kubix03 tak właśnie wiem, że BungeeCord wraz z pluginem BungeeTabListPlus oraz połączenie z FunnyGuilds to oferują teraz, natomiast jak wpisuję zmienną ${funnyguilds_ptop-1} to nic się nie dzieje :/ spojrzałem w kod funnyguilds bo nie było nigdzie wzmianki o zmiennych tabu :/ masz jakieś informacje lub wiesz może jak to naprawić? bo główki mi już działają poprawnie :) podłączyłem serwer z BungeeCord i jest git natomiast potrzebuję teraz te zmienne tabu ;/

Zobacz to:

https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/blob/master/src/main/java/net/dzikoysk/funnyguilds/hook/BungeeTabListPlusHook.java

https://github.com/FunnyGuilds/FunnyGuilds/blob/master/src/main/java/net/dzikoysk/funnyguilds/element/tablist/variable/DefaultTablistVariables.java

• Biter. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Jak nadać "skin" głowie w tabliscie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...