Skocz do zawartości

Komputer za 6000zł

GoresPl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki posiadasz budżet na kupno? 6000 polskich cebulionów

Kiedy zamierzasz kupić zestaw (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)? po 1 listopada

Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? -- , fhd

Do czego ma służyć komputer? gry itd

Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? nie

Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? nie

Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? tak

Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? no chcialbym miec intela ryżeny jakos mnie nie przekonują

Czy części mogą być używane? nie no raczej nowkie sztukie nie smigana bym chcial

moja propozycja - https://www.x-kom.pl/lista/326gexlq9  (tak wiem rtx ni ma ale poczekam az bedzie :P )

• Aive zmienił(a) tytuł na Komputer za 6000zł

https://www.x-kom.pl/lista/69u68bvpu cichy i wydajny zestaw oparty na procesorze i5 8600k i gtx 1070ti. Dysk ssd który przyśpieszy działanie systemu.

Edytowane przez Kaori.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

Twój zestaw może być. Osobiście zmieniłbym jedynie zasilacz Seasonic 550W Focus Plus 80 Plus Gold BOX aktualnie jeden z najlepszych zasilacz dodatkowo 10 lat gwarancji, tu nie będzie problemu z podkręcaniem procesora.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder