Skocz do zawartości

Chcesz sponsorować mt2? Poznaj nasz projekt.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
 
Słowem wstępu, startujemy z projektem MT2, interesuje nas stworzenie serwera który przypomniałby graczom o dawnych czasach metina jednocześnie będąc innowycjnym serwerem ze zróżnicowanymi systemami pasującymi do klimatu Metin2.
 
Ogólny zamysł serwera to serwer hard maksymalny poziom 100. Chcielibyśmy wymienić wszystkie już znane mapy w grze na takie które wpasują się w czasy w których rozgrywałaby się fabuła.

Podstawowe systemy (są już gotowe i znajdują się na serwerze):
 
- Rozbudowany system gildyjny*

* Postawiliśmy na rozbudowany system wojen, daliśmy przyszłym graczom możliwość walki o tereny gildii, Teren gildii można zakupić bądź przejąć od innej gildi najeżdżając go. Podczas okupacji cudzego terenu każdemu członkowi gildii której teren został
najechany wyświetla się okienko czy chcą uczestniczyć w obronie terenu, jeśli tak zostają teleportowani na swój teren w celu jego obrony. Okupacja terenu cudzej gildii trwa godzinę, każda gildia może posiadać nieograniczoną ilość terenów.
* Sklep gildyjny który można wyposażyć we wcześniej już zdefiniowane przedmioty na zasadzie dotacji, członkowie gildii mają możliwość przekazywania datków na gildię, dzięki darowizną członek gildii otrzymuje punkty za które może zakupić przedmioty ze sklepu, a sama gildia otrzymuje punkty dzięki którym może zakupować przedmioty do sklepu.
* Bonusy w obszarze gildyjnym, każda gildia posiada możliwość rozbudowy swojego terenu o rzeczy takie jak mur obronny, kuźnię czy zamek. Podczas rozwijania każdego elementu w obszarze gildyjnym dana część terenu przyznaje graczom inny bonus(jeśli znajdują się w obszarze gildyjnym), kolejno 10% obrony, 15% większa szansa na pomyślne ulepszenie itp.
 
- System Rajdów**
** Na serwerze co 12h po dwóch tygodniach od startu odbywać będą się rajdy dla graczy danych królestw oraz gildii. Poziom trudności rajdów zależy od stopnia rozwinięcia wszystkich postaci które są na serwerze.
** Nagrody będą losowane wśród graczy którzy zdobędą największą ilość punktów podczas rajdu (50 nagród maksymalnie podczas jednego rajdu)

- System Umiejętności
Postawiliśmy na standardowy system szkolenia umiejętności jak na PLu
 
- System Królów***
*** Każdy gracz ma możliwość zostania królem danego królestwa, aby zostać królem należy okupować zamek królestwa przez 4 godziny broniąc się jednocześnie przed innymi graczami swojego królestwa którzy także uczestniczą w evencie, do przejęcia zamku królestwa, wymagana będzie pomoc gildii.
*** W każdym królestwie obowiązuje system podatków dzięki któremu Król może zakupić bonusy dla swojego królestwa na 24h. Podatki oczywiście wędrują do królewskiego skarbca.
*** Okupując zamek można umrzeć maksymalnie 5 razy w ciągu 4 godzin.
 
Mamy dużo więcej planów jak i pomysłów, na ten moment prace nad serwerem trwają a stopień ukończenia prac prezentuje się w 50%. Więcej informacji o istniejących już systemach w grze podam osobom które zainteresują się naszym projektem.
 
Nasze oczekiwania wobec sponsora:
- Elestyczny budżet
- Zakup strony
- Zakup grafik
- Zakup stylu na forum
- Chęć podpisania umowy
- Zakup dodatkowych modeli / map
- Zakup reklamy
Wymagamy aby sponsor wziął płatności serwera na siebie.

Ten projekt jest naszym debiutem na scenie Metina więc jeśli poszukujesz osób z bogatym doświadczeniem w stawianiu serwerów które padają po miesiącu to źle trafiłeś.

Kontakt:
GG: 66580694
PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pomysł wiec działaj ! i polecam tego pana .

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aive zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Aive odblokował(a) ten temat
  • Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający forum Chcesz sponsorować mt2? Poznaj nasz projekt.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...