Skocz do zawartości

Strona do kupowania skinów do cs:go

Skoczix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@SorryMate To w końcu jeśli chcę kupić jakiś nóż i chciałbym wydać jak najmniej to opskins czy rynek steam? No bo jest prowizja wszędzie to gdzie bardziej się opłaca? Chcę kupić taki nóż: 

Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Popiół

Przy okazji jakie są aktualnie stany broni w sensie wiem że fabrycznie nowa to najlepsze  ale nie wiem co idzie na tą bronią znaczy ja mówię inaczej, bo teraz to się nazywa prosto z fabryki, podasz/ktoś poda od prosto z fabryki do samego końca stany broni?

@SorryMate To w końcu jeśli chcę kupić jakiś nóż i chciałbym wydać jak najmniej to opskins czy rynek steam? No bo jest prowizja wszędzie to gdzie bardziej się opłaca? Chcę kupić taki nóż: 

Nóż motylkowy (★ StatTrak™) | Popiół

Przy okazji jakie są aktualnie stany broni w sensie wiem że fabrycznie nowa to najlepsze  ale nie wiem co idzie na tą bronią znaczy ja mówię inaczej, bo teraz to się nazywa prosto z fabryki, podasz/ktoś poda od prosto z fabryki do samego końca stany broni?Dodam że płacę Paysafecard

Na opskins chyba cena niższa z tego co widziałem. Jak nie chcesz tradować to zrobisz jak będziesz chciał, ja Ci tylko mówię jak to będzie wygladać w ewenetualnej przyszłości jeżeli byś chciał coś lepszego wytradować.

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...