Skocz do zawartości

Skoczix

Members
 • Zawartość

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Przydała by się taka opcja :/
 2. @Adder. Czyli nie znasz opcji, którą opisałem/ nie istnieje? A minimapa nie jest stała i znika, na screenie widać stały fragment gry i wtedy jest.
 3. @Adder. Z poprzednich fif też oglądać u niego poradniki? @Adder. A czy jest taka możliwość w fifie, że gdy nie widzę zawodnika (kamera nie dosięga) to jest pokazane czy on jest poza ekranem? Przydawałoby się to gdy chcę zagrać z jednego skrzydła na drugie a mam za małą kamerę i bym wiedział czy jest tam zawodnik czy nie. Jest taka opcja?
 4. A z kartami treningu to jak to jest one są na parę meczy i potem te statystyki np. tempo się resetuje czy zostaje?
 5. Ale dales tylko jeden filmik
 6. Witam, Poszukuję sposobów na lepsze granie w fife. Na pewno musiałbym się nauczyć jakiś przydatnych zwodów. Piłkarzy, którzy ruszają do pola karnego mam czterogwiazdkowych jeśli chodzi o sztuczki, więc mogę sobie pozwolić już na te lepsze, tylko jakie? Znam tylko i używam la croqueta, ruletka na trzy kontakty, ball roll i chyba tyle. Jakoś z podaniami też słabo tzn. nie mam gdzie podać, bo moi zawodnicy są cały czas pilnowani (ci na połowie przeciwnika). No ogólnie jak lepiej grać w tą fife, to jest moja pierwsza fifa w której gram FUT. Jakieś porady od Was? Nagradzam plusikami.
 7. @Milian A jak piłkarz jest np. na rezerwie lub ławce rezerwowych to nadal te mecze co kontrakt ma się kończą czy musi być w pierwszym składzie?
 8. Jak kliknąłem na zawodniku w "działania" to mam opcję "wyszukaj zawodnika na rynku transferowym" czy to oznacza, że zawodnik jest wypożyczony, bo prawy górny róg jest zasłonięty przez informacje o tym że muszę przedłużyć kontrakt @Milian Tak z innej beczki to bardzo mi pomogłeś, dzięki
 9. @Blaidd. @Milian Kolejne z serii głupich pytań Ale przepraszam dopiero się uczę grać w fife. Po czym rozpoznam w FUCIE, że piłkarz jest wypożyczony?
 10. @Milian @Blaidd. Wiem, że może głupie pytanie, ale spytam. Czy da się danemu zawodnikowi zwiększyć ilość gwiazdek sztuczek? Np. treningiem czegoś tam? Jak tak to czym?
 11. @Blaidd. Czyli tej wytrzymałości nie da się w żadne sposób rozwijać tak? Nawet kartami treningu zawodnika? Na przykład trening zawodnika: Wszystkie cechy +3 @Blaidd. Kurczę ogarnąłem, jak rozwijam fizykę to chyba ta wytrzymałość też idzie w przód, prawda? Tylko trochę dziwna sytuacja obrońca, który ma 79 wytrzymałości męczy się szybciej niż skrzydłowy, który ma 68 wytrzymałości
 12. Aha czyli jak jest Fizyka czy coś takiego przy karcie to jest właśnie ta wytrzymałość? I nie da się w FUT tego rozwijać?
 13. A jest to napisane przy tempie itd? Da się wytrzymałość rozwijać? W ogóle dzięki za odpowiedź.
 14. Hej Da się jakoś zrobić żeby piłkarze w fifa ultimate team się tak nie męczyli? Bo wiem, że są karty kondycji, które nam ją jakby poprawiają ale za mecz znowu jest trochę niżej np. mam 99 kondycji w danym momencie po meczu mam 60 i muszę kupić kartę kondycji żeby mieć 90 bo 30 to maks. Da się jakby wytrenować zawodnika żeby ta kondycja tak nie spadała? Nie wiem karta trening dryblingu dać mu? Ktoś coś proszę o pomoc!

×