Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metinek upadł i głupi ryj rozwalił?


Sav

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, VIBROMAX napisał:

 

Wlasnie to jest plusem, privy sa NIELEGALNE. Ciekawe czy bylbys zadowolony, jakby ktos zarabial na Twojej pracy grube miliony (samia, vesteris, classici - gowno team etc)

W maju takie gowna jak perserga (dziecko, bez mutacji) i inne beda odpowiadac za swoje czyny ;-)

Bez przesady jakie miliony? Haha

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano
2 minuty temu, Kaori. napisał:

Bez przesady jakie miliony? Haha

 

#Gownoteam na "swoich" serwerach zarabia miliony, tak miliony!

Hooltras na samii rowniez.

Opublikowano
5 minut temu, Kaori. napisał:

Bez przesady jakie miliony? Haha

 

Miałeś kiedyś jakikolwiek serwer, że się wypowiadasz o zarobkach? xd 

Opublikowano

Ludzie jak już to dziesiątki tysięcy może na lepszych priwach setki tysięcy ale gdzie miliony. Hahahahah

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano
4 godziny temu, Kaori. napisał:

Ludzie jak już to dziesiątki tysięcy może na lepszych priwach setki tysięcy ale gdzie miliony. Hahahahah

 

Dziesiatki tysiecy, setki?

10000 osob, 40% - 4000 wladuje 200zl, co daje: 800000, nawet wiecej, nie przez pierwszy miesiac.

W przeciagu miesiaca przykladowo antaris - serwer pod patronatem MPC, ktory pier****lnal po miesiacu. Zarobek? Ponad 100 tys zl. W NIE CALY MIESIAC!

Nie wypowiadaj sie, jezeli NIE MASZ POJECIA.

Na #gownoteamowychserwerach zazwyczaj wieksza polowa laduje w is'a, ponad 300/400zl (zeby byc "pro"), a dzieci srednio bylo ponad 4-6k, pewnie to twoi idole, ktorzy kradna, zapewne bedziesz bronil gowien, ale mniejsza.

2000 osob wladuje 500zl 1000000, zaloze sie ze W NIE CALY MIESIAC.

ch*jowe gowno, typu "diamond s1983" to zarobek ponad 10 tys zl.

Typowegowna.pl (serwer surka, tak tego od lanerisow, moriesow, innych gowien ktore reklamuje jego przydupas, malysz) = zaloze sie, ze 100 000zl w przeciagu paru dni wpadlo.

Inny przyklad: Sielu, na swoim gownie zarobil ~~ 30k+, a dlugo nie stalo.

Opublikowano

Ogarnijcie się już i nie przesadzajcie z tymi milionami.

Zapomnieliście o podstawowej rzeczy w polsce istnieje jeszcze cos takiego jak podatek dochodowy i podatek vat który sporo ci z tej twojej kwoty odetnie.

Nawet Gdyby to co napisałeś z tych 2000 miał ktos tyle zarobić to odetnij sobie 420tys podatków z tego 1000000. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...