Skocz do zawartości

Telefon do 2100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty, 35+ to jeszcze nie taki zgredek, poradzi sobie :D 

Tak na poważnie, po przesiadce z Androida trzeba się przyzwyczaić i poszukać w telefonie niektórych opcji, ale tak ogólnie to iOS jest imo o wiele bardziej przejrzysty od Androida. :) 

Co do RAM, bo widzę, że edytowałeś posta - tak, starcza w zupełności. Nie ma sensu porównywać tego, że telefony z Androidem miewają 6 GB RAM, do RAM w iPhone.

Napisałam Ci wyżej, ale jeszcze raz - iPhone to nie telefon z Androidem, nie potrzebuje 4/6 GB RAM-u, żeby działać płynnie. Te telefony dostają oprogramowanie dostosowane do modelu, dzięki czemu działają super, a po każdej aktualizacji nawet lepiej - oczywiście pomijając jakieś ewentualnie błędy poaktualizacyjne, które zawsze są dosyć szybko poprawiane. :) 

4 minuty temu, Aive napisał:

Napisałam Ci wyżej, ale jeszcze raz - iPhone to nie telefon z Androidem, nie potrzebuje 4/6 GB RAM-u, żeby działać płynnie. Te telefony dostają oprogramowanie dostosowane do modelu, dzięki czemu działają super, a po każdej aktualizacji nawet lepiej - oczywiście pomijając jakieś ewentualnie błędy poaktualizacyjne, które zawsze są dosyć szybko poprawiane. :) 

Wybacz,nie zauważyłem :P Internet w pracy nie jest demonem szybkości :P 

A jeśli nie przypadnie mu do gustu jabłuszko to S8 czy coś innego polecacie?

3 minuty temu, Swifty napisał:

Wybacz,nie zauważyłem :P Internet w pracy nie jest demonem szybkości :P 

A jeśli nie przypadnie mu do gustu jabłuszko to S8 czy coś innego polecacie?

Zdecydowanie jestem fanką jabłuszka, bo to  telefon który może posłużyć bardzo długo, ale jeśli chodzi o telefony z Androidem celowałabym właśnie w Samsunga lub HTC - telefon tej firmy też miałam i wytrzymał ze mną najdłużej ze wszystkich Androidowych. :) Na pewno w tym momencie nie brałabym LG, do Xiaomi też nie mam przekonania, chociaż wiem, że niektórzy sobie chwalą.

Każdy poleca te "Ajfony" i "Szajsungi"... A ja polecę Ci Huaweia :)

Huawei P10 - http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/p10/Huawei-P10.html / RAM nie powala ale 4GB wystarcza :) Aparat również świetny, minus jest taki iż łatwo go rozbić (Zależy),

Huawei P20 - (Na ceneo masz za 2190PLN, tak wykracza trochę za podaną przez Ciebie cenę ale opłaca się dopłacić do takiego telefonu) https://www.ceneo.pl/59714845 / Co tu można mówić.. Musisz sam poczytać, dla mnie telefon idealny :) ( Specyfikacje:  https://www.ceneo.pl/59714845#tab=spec )

9 godzin temu, Aive napisał:

Ja bym nie brała, zdecydowanie wolałabym postawić na jakiś sprawdzony telefon, zwłaszcza w takim budżecie. Czytałam też, że ten model potrafi często crashować aplikacje, co nie brzmi zbyt dobrze.

A wyczytałem,że niedługo jakaś premiera nowych IP.Czy jeśli one wyjdą to starsze stanieją? Iczy dalej będzie warto kupić np. IP8?

3 godziny temu, Swifty napisał:

A wyczytałem,że niedługo jakaś premiera nowych IP.Czy jeśli one wyjdą to starsze stanieją? Iczy dalej będzie warto kupić np. IP8?

Może trochę stanieją, ale one nie tracą gwałtownie na wartości. 

Dalej będzie warto, ósemka jest naprawdę dobrym telefonem, trochę szybszym względem siódemki - poza tym nie różnią się za bardzo. iP8 ma szklany tył i przez to indukcyjne ładowanie, 7 tego nie ma.

Kiedy ostatnio wyszły iPhony 8 i X staniała między innymi szóstka. Myślę, że warto zaczekać na premierę Xs i zainwestować w którąś z siódemek. Moja opinia na temat wydajności jest taka, że choćby telefon z Androidem miał 8GB RAMu, to i tak nie dorówna dwugigowemu iPhonowi. Jak wspomniano wyżej, iOS zaprojektowano tak dobrze, że ostatnie testy na YouTube wyraźnie pokazują przewagę iPhona 6S nad najnowszym S9 (chodzi tu między innymi o szybkość uruchamiania systemu i aplikacji). Co ciekawe, iPhone 5s otrzymał już aktualizację beta do iOS 12.

9 godzin temu, Vindow napisał:

Kiedy ostatnio wyszły iPhony 8 i X staniała między innymi szóstka. Myślę, że warto zaczekać na premierę Xs i zainwestować w którąś z siódemek. Moja opinia na temat wydajności jest taka, że choćby telefon z Androidem miał 8GB RAMu, to i tak nie dorówna dwugigowemu iPhonowi. Jak wspomniano wyżej, iOS zaprojektowano tak dobrze, że ostatnie testy na YouTube wyraźnie pokazują przewagę iPhona 6S nad najnowszym S9 (chodzi tu między innymi o szybkość uruchamiania systemu i aplikacji). Co ciekawe, iPhone 5s otrzymał już aktualizację beta do iOS 12.

Okej.A jak z ekranem? Bo nie ma FHD,ale niby ekran jest fajny.

No i właśnie chodzi tutaj o wydajność,bo mój brat na nic innego zbytnio nie patrzy,bo nie używa.Czasem jakieś fotki no i NFC niby się przyda,ale nie jest to konieczne.Właśnie wydajnosć ma robić robote,kilka kart otwartych w przeglądarce i jakieś tam chyba 3 apki.

13 minut temu, Vindow napisał:

Ja jestem użytkownikiem iPhona 6S, który ma idealny wyświetlacz, bardzo dobre kąty i ślicznie nagrywa w 4K. Każdy iPhone od 6S w górę jest wyposażony w NFC, niedawno wprowadzono do Polski długo wyczekiwane Apple Pay.

Ostatnie pytanko.Przez jaki czas będzie mógł liczyć na wydajność? Tzn po jakim czasie może coś się przycinać i wgl?