Skocz do zawartości

Syf.pl

BiczuPL

Rekomendowane odpowiedzi

• Aive zmienił(a) tytuł na [Zapowiedź][Easy/Medium] Carvalia
15 godzin temu, DaMiX211 napisał:

84 online przy starcie Egori to i tak dużo moim zdaniem to powinniście od początku start przesunąć bo przebić ich reklamę...

Nie spuszczaj się do tej Egori bo żadne cudo to nie będzie, server jak każdy prócz nowego m1.
Samia też wielkie gówno, tylko pół roku trzeba walić eq i dopiero możesz je sprzedać.
Ile graczy dowiem się w końcu?

Edytowane przez Protektor

bgfp marvelia.png

22 minuty temu, Protektor napisał:

Nie spuszczaj się do tej Egori bo żadne cudo to nie będzie, server jak każdy prócz nowego m1.
Samia też wielkie gówno, tylko pół roku trzeba walić eq i dopiero możesz je sprzedać.

Wejdź na stronę Carvali i masz jak wół napisane ile jest online :)

11 minut temu, Eskimoska21 napisał:

Wejdź na stronę Carvali i masz jak wół napisane ile jest online :)

Chłopie podkręcić licznik to ja tez sobie mogę, jak się nie znasz to zamknij mordę i się nie udzielaj.
Halo czy ktoś z teamu tutaj przegląda temat i odpisze ile graczy jest obecnie z panelu GM? ;)

Edytowane przez Protektor

bgfp marvelia.png

4 minuty temu, Protektor napisał:

Chłopie podkręcić licznik to ja tez sobie mogę, jak się nie znasz to zamknij mordę i się nie udzielaj.
Halo czy ktoś z teamu tutaj przegląda temat i odpisze ile graczy jest obecnie z panelu GM? ;)

Nigdzie nie napisałeś, że pytasz o to osoby z teamu więc to Ty zamknij mordę skoro nawet nie wiesz co piszesz. Użytkowniczka wyżej zwyczajnie chciała Ci pomóc i odpowiedzieć na pytanie a Ty spiąłeś dupe pajacu

1 godzinę temu, Protektor napisał:

Widać na jakim poziomie ty reprezentujesz siebie i jak się na wszystkim znasz skoro piszesz w taki sposób.

2 godziny temu, Protektor napisał:

Ty to jesteś jakiś nie spełna umysłu chyba gdzie ja ci sie tam spuszczałem do Egori jak napisałem tylko, że przy starcie z taką konkurencją o tak wielkiej reklamie to i tak dobrze a to że jest to gówno to każdy wie o ile zdaje sobie sprawę kto jest właścicielem. 

837371446280124127260.png

Zajebisty serwer,  exp jest idealny jak na serwer medium, trzeba troche nad tym przysiedziec i tak samo z eq, przez co warto poświęcić na to troche czasu bo bossy i metki respią się po kilku sek, a dungi sa skrócone na tyle ze nie sa one tak monotonne jak na innych serwerach. Nie ma syfu w dropie, same ulepy i sztabki, brak nadmiaru skinow, potow i innego shitu. Serwer ten z pewnością przypadnie do gustu osobom, które nie chcą dostawać wszystkiego na starcie za darmo, jak i tym którzy lubią poświęcać dużo czasu na wbijanie lvli.

Edytowane przez Kamperus
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Syf.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...