Skocz do zawartości
  • 0

Tworzenie strony od zera - jak zacząć?

MasterGVPL
 Udostępnij

Pytanie

Jeśli zły dział z góry przepraszam i proszę o przeniesienie. 

Witam, miło że tutaj zajrzałeś. 

Na wstępie powiem że w dziedzinie pisania stron www jestem słaby :/ jedyna styczność to było trochę HTML i trochę PHP ale naprawdę... Troche... 

Teraz do sedna... 

Grając sobie w klubie piłkarskim w którym jestem zastępca prezesa (mając 18lat) robię wszystko... Od ogarniania boiska... Po papierki czy fanpage, ale zostałem teraz wybrany do zrobienia strony tego klubu. 

I tu jest główny temat, potrzebuję aby na stronie był panel administracyjny, żeby można było dodawać posty, oraz inne osoby mogły komentować te posty. Potrzebuję mieć połączona moja stronę z strona łączy nas. Piłka aby pobierało wyniki oraz tabele, i samo uzupełnialo na. Mojej stronie. Dla mnie to wszystko wygląda strasznie... Bo nie wiem od czego zacząć... Mam dużo czasu na to więc liczę że mi. Pomożecie, podrzucicie linki, dacie rady w jakim języku napisać, w jakim programie, jaki hosting aby utrzymał i nie był za drogi. Oraz domena. 

Liczę że mi pomożecie aby stworzyć strona na miarę moich możliwości aby jakoś ona wyglądala

Pozdrawiam :)

Za wszelkie błędy przepraszam, piszę z telefonu i ta autokorekta ehh

Profil Steam ---->  *Kliknij*

Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Podłączanie jednej strony do drugiej nie jest takie proste.
Najlepszym sposobem byłoby pozyskanie API od łaczyNasPiłka, aczkolwiek na pewno nie udostępnią Ci tego za darmo.
To dosyć skomplikowany projekt z tego co widzę. 
Na samym początku napisz jaki masz budżet na tą stronę.

Nie wiem czy wiesz, ale ktoś musi zaprojektować ją graficznie  - to też kosztuje. 
Wybrac odpowiedni CMS np. wordpress, concrete5 (bo samemu to napisać to kosza nieziemskie)

i inne elementy składające się na projekt, które też generują koszta.
Napisanie samemu takiej strony bez konkretnej wiedzy to raczej awykonalne.

Ew. zlecenie napisania strony "Wizytówki" to koszt ok. 400 zł dla początkującego freelancera

Szukam grafika, który zobi mi sygnaturkę ;)

• 0

Ja jestem grafikiem xD odnośnie grafiki, to ja sb poradzę, ale właśnie miałem średnia styczność z www, i zrzucili ten projekt na mnie bo skoro umiem grafikę to i napisać stronę też umiem. 

Co do budżetu, pytałem paru znajomych, najtaniej chciał 500zl, wydaje mi się że może znajdę jeszcze coś taniej 

Profil Steam ---->  *Kliknij*

Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

• 0

Witam,

Na twoim miejscu zrobiłbym to na Joomli. Bardzo prosty i przejrzysty CMS. Kiedy już ogarniesz instalację i ogólne funkcjonowanie możesz w php napisać moduł do owej Joomli pobierający (najlepiej z zapisem do bazy danych) informcji ze strony laczy nas pilka

24190981732848592412.png

"Chcesz wiedzieć, skąd mam te blizny? Mój ojciec był pijakiem i... łajzą. Któregoś dnia odbiło mu bardziej niż zwykle. Mama chwyciła kuchenny nóż, żeby się bronić. Nie spodobało mu się to. Ani trochę... Więc patrzyłem, jak wbijał w nią nóż, śmiejąc się jak zwykle... Odwrócił się do mnie i spytał: „Skąd ta powaga, synu?” Podszedł do mnie z nożem w ręku... „Skąd ta powaga?” Włożył mi nóż w usta. „Przyprawmy tej twarzy trochę uśmiechu”

• 0

Kup sobie hosting, zainstaluj WordPress, zabezpiecz (tutoriali jest od cholery) i masz stronę. Wszystko do wyklikania.

Joomli nie polecę.

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!