Skocz do zawartości

Ping skacze tylko w cs:go

Skoczix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem bo od dawna ping mi skacze ale myślałem, że to tylko jakiś problem u dostawcy, ale skumałem ostatnio, że to tylko w cs:go może ping mi nie skacze do 300-900, ale jak mam stałe 30 pingu~ a mi podskoczy do 80 to jest ścinka i to taka jakby nam skoczył np. ze 100 do 400, podkreślam jeszcze raz problem jest tylko i wyłącznie w csie. Co mam podać żeby mi w ogóle jakoś pomóc?, 

Pozdrawiam

Rate'y jakie masz ustawione? Internet po WiFi, jeśli masz możliwość przetestuj czy po kablu jest to samo. Prócz tego te ścinki przypominają nagłe skoki varu, sprawdź na net_graphie czy skacze tylko ping czy także var (ten obok fpsów). Jeśli var też skacze to pierwsze co robisz to usuwasz cały config oraz wszystkie komendy startowe, po czym wchodzisz na jakiś dm czy cokolwiek i sprawdzasz czy wszystko jest ok.

1 godzinę temu, Anhin napisał:

Rate'y jakie masz ustawione? Internet po WiFi, jeśli masz możliwość przetestuj czy po kablu jest to samo. Prócz tego te ścinki przypominają nagłe skoki varu, sprawdź na net_graphie czy skacze tylko ping czy także var (ten obok fpsów). Jeśli var też skacze to pierwsze co robisz to usuwasz cały config oraz wszystkie komendy startowe, po czym wchodzisz na jakiś dm czy cokolwiek i sprawdzasz czy wszystko jest ok.

Nie nie w varze nie problem, to widać że ścinki przez ping bo się teleportuję, ale i tak  sprawdzałem (sprawdzam na bieżąco) czy z tym nie ma problemu. Nigdy nie miałem internetu przez wifi na komputerze, tylko kabel.

Tylko proszę o komendy pod mój internet, bo możliwe że po prostu ustawiłem źle te komendy pod mój internet tzn. ustawiłem je pod jakiś gorszy.

Komenda rate jeśli o to ci chodzi jest ustawiona na: rate 393216  tak poza tym to mam maks akceptowany ping w ustawieniach na 25. 

@T2x Tak komendy co do internetu w grze. 

Ustaw rate na 196608 i sprawdź czy pomogło. Na net_graphie jakieś lose, choke czy spadek fpsów się pojawia?

Ogólnie na tym speedteście wyszukuje automatycznie najbliższy serwer, a ty masz 28 pingu do niego co jest całkiem dużym pingiem, no chyba, że sam ustawiałeś serwer pingujący. 

Akceptowalny ping nie ma nic wspólnego z skaczącym pingiem, ale możesz ustawić sobie do max 50-60.

Wina dostawcy, więc musisz z nim powalczyć albo zmienić na operatora, który ci tą stabilność zapewni. Rate coś pomógł?

Ja mam do kilku najbliższych serwerów ping rzędu 6-8ms, do serwera w Warszawie (ja natomiast Śląsk) osiągam 10-12ms.

Nie wiem jakim sposobem dostarczają ci internet ale wydaje mi się, że nie jest dostarczany po kablu (to, że ty masz z modemu/routera do kompa po kablu nie znaczy, że modem/router ma połączenie kablowe z siecią)