Skocz do zawartości

[Zapowiedź] Cersalionmt.pl [VPS] [Medium/Easy]

Alon.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Start Serwera

24.08 (Piątek) 17:00

Strona Główna

http://cersalionmt.pl

Forum

http://forum.cersalionmt.pl/index.php

Prezentacja

http://www.cersalionmt.pl/prez/1_prezentacja.png

Team

[HA]Shote - Technik serwera

[GM]Alon - Opiekun serwera

Weryfikacja

081916310_qewwpsa.jpg

081916312_qewwpap.jpg

Edytowane przez Alon.

11111.png

Przed chwilą, Realuś napisał:

Zagral bym ale pewnie serwer padnie po paru dniach. Bo tego typu serwery padaja dosc szybko. A i takie pytanko czemu nie ma BSa? 

Jestem zwolennikiem mieszania ręcznie bonusów kocham czasy gdy bs był żadko spotykany na serwerze oraz 6/7 bony ^^

11111.png

Minusy

- Słabo wyglądająca strona
- Chujowy hosting www, który pierdolnie przy większej aktywności
- Dziwna nazwa

Plusy

- Ładny interface klienta
- Inne fajne rzeczy na serwerze

Więcej minusów ale dam szansę i polecam, Powodzenia 

1 minutę temu, kaczordonald123 napisał:

Rozumieć można że bs na serwerze zakazany?

P.S. Szczerze wpadnę na serwer.

Tak dokłanie poza tym zmiana bonusów została zmieniona na "gui" więc tu BS nawet nie zadziała

11111.png

Ahh te czasy, gdzie nie było bs,a, a nie jak teraz, każdy to samo w eq bo bs wymiesza wszystko idealnie, kiedyś się wbiło w mieczyku ludzi, kryta sile to sie cieszylo jak glupi, teraz dzieciaki wszystko ułatwione i bezsensowne, pvp w tym samym eq co każdy, a pvp zależy tylko i wyłącznie od kryta, albo od tego, że któraś profesja nie ma szans do drugiej, pluje na dzisiejsze serwery serdecznie. Spoko serwer, wpadnę, byle tylko się nię nie wyj*bał szybko ;p

Edytowane przez bananofpotfur

50 minut temu, bananofpotfur napisał:

Ahh te czasy, gdzie nie było bs,a, a nie jak teraz, każdy to samo w eq bo bs wymiesza wszystko idealnie, kiedyś się wbiło w mieczyku ludzi, kryta sile to sie cieszylo jak glupi, teraz dzieciaki wszystko ułatwione i bezsensowne, pvp w tym samym eq co każdy, a pvp zależy tylko i wyłącznie od kryta, albo od tego, że któraś profesja nie ma szans do drugiej, pluje na dzisiejsze serwery serdecznie. Spoko serwer, wpadnę, byle tylko się nię nie wyj*bał szybko ;p

Też mi tego brakuje, pobierałem sobie osobno i wyjebongo. Pewnie padnie szybko, a szkoda pograłbym na czymś takim.

giphy.gif

Dopiero, Ci się ten cały Derium wyj*bał i już jakiegoś Cersaliona stawiasz? xD 

Nie potrafiłeś sobie poradzić z serwerem PVP to nie poradzisz sobie z tym... Elo.

EDIT: To ładnie, że strona stoi na darmówce xD

https://zapodaj.net/upload.html

Edytowane przez Gigoss07

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

11 minut temu, Gigoss07 napisał:

Dopiero, Ci się ten cały Derium wyj*bał i już jakiegoś Cersaliona stawiasz? xD 

Nie potrafiłeś sobie poradzić z serwerem PVP to nie poradzisz sobie z tym... Elo.

EDIT: To ładnie, że strona stoi na darmówce xD

https://zapodaj.net/upload.html

Po pierwsze serwer nie jest mój ja jestem tylko Gm ;)

po drugie strona nie stoi na żadnej darmówce jest wykupiony pakiet na CBA oraz domena ;)

11111.png

15 minut temu, SiureK™ napisał:

Jakiś bullshit, easy/medium i wbijanie skilli metodą z mediuma czy nawet harda? Już pomijam, że bs tak czy siak zadziała, a to gui to nie jest zabezpieczenie przed nim, także nie wiem kto tworzył ten szajs, ale niech się nie trudzi i nawet tego nie włącza plis

Nie no dodamy all do handlarki porobimy pvp przez kilka godzin i wyłączymy serwer. ... Dzieki za swoją opinie i nigdzie nie jest napisane że GUI to jakas forma zabezpieczenia. Shot jak na serwer vps to bardzo sie stara aby serwer był dopracowany i zabezpieczony przed cheatami. Do zobaczenia na starcie!

11111.png

warto dać szansę i spróbować ale bez reklamy to wielkiej przyszlosci nie widze :D  na  starcie bedzie te 100-150 osób , polowa spróbuje polecieć do topki i potem cisza , mam nadzieje ze ten is na start bedzie przynajmniej na tydzien i będa eventy to chociaz tyle .a prezka troszeczke przyjebana   ,,SKLEPY OFFLINE - CO TO JEST? ,,   TABELA BONUSÓW CO TO JEST? KOSZ NA SMIECI CO TO JEST?  totalny bezsens

pominę już to ze na stronie pisze ze start 24.08 a na prezce 28.08(piątek) a 28.08 jest we wtorek :D do tego 1800 załozonych kont xD prosze nie kręćcie licznika

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź] Cersalionmt.pl [VPS] [Medium/Easy]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...