Skocz do zawartości

[NEW & CLASSIC] [EASY] AvalonSF - Prywatny serwer Shakes & Fidget

Gość Lujekk

Rekomendowane odpowiedzi

if_header.png

Siemanko, chciałbym zaprosić was na prywatny serwer Shakes & Fidget (AvalonSF na nowej stoi on już od ponad miesiąca, ale zapomniałem dodać prezentację xD

Informacje:

===> Nowa wersja: <===
Grzyby na start: 10.000
Gold na start: 1.000
Dzienne grzyby: 1.000

===> Wersja classic: <===                       
Grzyby na start: 5.000
Gold na start: 1.000
Dzienne grzyby: 500

#DODATKOWE INFORMACJE
- Server Classic posiada wszystkie funkcje serwera globalnego starej wersji
- Dodatki takie jak chat/is będzie dodany wkrótce
- Serwer posiada 4 języki (Angielski, polski, czeski, niemiecki) Domyślny język to angielski ze względu na dużą ilość zagranicznych graczy

Linki:

Strona Główna: https://avalonsf.ml/
S1 [Nowa Wersja]: https://avalonsf.ml/play/
S2 [Classic]: http://avalonsf.ml/classic/

@Lujekk

Cześć. Serwer stoi od miesiąca, ale chyba pasowałoby poprawić parę rzeczy. Mówię tutaj o Classicu, nie wypowiadam się o S1 bo tam nie gram. Przede wszystkim - obrażenia postaci na serwerze są niezbalansowane. Ja grając magiem potrafię uderzyć krytycznie za 500k, żeby potem kolejny cios krytyczny uderzył za 100k? Nie wiem jaki ma sens takie obniżanie obrażeń, ale powoduje że mag jest niegrywalny (polega głównie na krytyku, bez tego jest słaby). Nie wiem jak z innymi profesjami, ale mag jest do poprawy. 

Kolejna sprawa to klucz to kibla, którego użycie powoduje wyrzucenie z serwera. Nie wiem, czy taki był zamysł, jednakże nie działa on, mimo że w misjach pojawia się bardzo często. 

I ostatnia sprawa - nie wiem czy tylko mnie wkurza fakt losowania obrażeń w broniach. Fakt, zgadza się, że dodaje to trochę losowości w grze, aczkolwiek uważam, że bronie z lochów nie powinny mieć losowanych obrażeń z tego względu iż dziwnym jest, że nagroda za pokonanie stwora jest dużo słabsza i mało opłacalna niż zwykły przedmiot ze sklepu. To samo tyczy się przedmiotów epickich ze sklepu, które często są dużo słabsze od zwykłych przedmiotów, a przecież są to epickie przedmioty. 

Serwer sam w sobie jest w miarę okey, mimo, że easy, nie kończysz gry w jeden dzień jak na większości. Jak dasz radę to poprawić to będzie bardzo dobrze. Pozdrawiam :)

Dodatkowo trzeba dodać dwa kolejne błędy a mianowicie:

- brak możliwości wpłacania grzybków do skarbca gildii (wyskakuje błąd, że "Aby pisać na czacie należy potwierdzić adres e-mail" lub "Można wpłacać tylko grzybki kupione od handlarza" 50% bonusu do golda i expa na wyższym poziomie robi jednak sporo 

- błąd z lochami - po przejściu pierwszych 9 poziomów, kolejnego nie da się przejść z powodu błędu "Face data incorrect" co sprawia, że gra po przejściu lochów tak naprawdę się kończy i polega tylko na robieniu karczmy i ewentualnie walce na arenie 

Edytowane przez Dracul12
Literówki
Dnia 19.08.2018 o 11:23, Dracul12 napisał:

@Lujekk

Cześć. Serwer stoi od miesiąca, ale chyba pasowałoby poprawić parę rzeczy. Mówię tutaj o Classicu, nie wypowiadam się o S1 bo tam nie gram. Przede wszystkim - obrażenia postaci na serwerze są niezbalansowane. Ja grając magiem potrafię uderzyć krytycznie za 500k, żeby potem kolejny cios krytyczny uderzył za 100k? Nie wiem jaki ma sens takie obniżanie obrażeń, ale powoduje że mag jest niegrywalny (polega głównie na krytyku, bez tego jest słaby). Nie wiem jak z innymi profesjami, ale mag jest do poprawy. 

Kolejna sprawa to klucz to kibla, którego użycie powoduje wyrzucenie z serwera. Nie wiem, czy taki był zamysł, jednakże nie działa on, mimo że w misjach pojawia się bardzo często. 

I ostatnia sprawa - nie wiem czy tylko mnie wkurza fakt losowania obrażeń w broniach. Fakt, zgadza się, że dodaje to trochę losowości w grze, aczkolwiek uważam, że bronie z lochów nie powinny mieć losowanych obrażeń z tego względu iż dziwnym jest, że nagroda za pokonanie stwora jest dużo słabsza i mało opłacalna niż zwykły przedmiot ze sklepu. To samo tyczy się przedmiotów epickich ze sklepu, które często są dużo słabsze od zwykłych przedmiotów, a przecież są to epickie przedmioty. 

Serwer sam w sobie jest w miarę okey, mimo, że easy, nie kończysz gry w jeden dzień jak na większości. Jak dasz radę to poprawić to będzie bardzo dobrze. Pozdrawiam :)

Dodatkowo trzeba dodać dwa kolejne błędy a mianowicie:

- brak możliwości wpłacania grzybków do skarbca gildii (wyskakuje błąd, że "Aby pisać na czacie należy potwierdzić adres e-mail" lub "Można wpłacać tylko grzybki kupione od handlarza" 50% bonusu do golda i expa na wyższym poziomie robi jednak sporo 

- błąd z lochami - po przejściu pierwszych 9 poziomów, kolejnego nie da się przejść z powodu błędu "Face data incorrect" co sprawia, że gra po przejściu lochów tak naprawdę się kończy i polega tylko na robieniu karczmy i ewentualnie walce na arenie 

#Edit 1

- Wpłacanie naprawione

- Lochy powinny działać

#Update

- Dodano ItemShop (Cały kod is przepisany pod PDO), miłego korzystania z ItemShopu szczególnie z kowala ^^ 

oNvq5he.png

Edytowane przez Lujekk
Dnia 20.08.2018 o 10:46, Lujekk napisał:

#Update

- Dodano ItemShop (Cały kod is przepisany pod PDO), miłego korzystania z ItemShopu szczególnie z kowala ^^ 

oNvq5he.png

Bardzo miły update, aczkolwiek kowal u mnie nie działa mimo, że mam założoną broń. 

Chciałem zapytać czy będzie jakaś możliwość zdobycia grzybów np. jakiś event w stylu większa szansa na grzybki, powiedzmy w ilości większej niż 1? Czysto teoretycznie licząc dziennie na samą karczmę potrzeba 1k grzybków (licząc, że weźmiemy same 10 minutowe misje co jest niemożliwe i wykorzystamy wszystkie 100 piw, nie wliczam tutaj rzeczy w stylu ulepszania ekwipunku ewentualnie bicie lochów). Wprowadzenie ISu jest dobrą aktualizacją niewątpliwie, tylko co zrobić w sytuacji jeżeli niedługo nie będziemy mieli za co z niego korzystać? 

• 1 miesiąc temu...
  • Aive zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [NEW & CLASSIC] [EASY] AvalonSF   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...