Skocz do zawartości

Pytanie o mecze prime

Skoczix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Aive zmienił(a) tytuł na Pytanie o mecze prime

U każdego jest tak że trzeba za każdym razem zaznaczyć tylko mecze prime przed rozpoczęciem szukania meczu.

edit:

jest to dlatego pewnie bo valve jara sie tym swoim trust factorem ktory jest tak przydatny że az w ogole, bo jak cie ktos reportuje duzo razy bo "masz czity" to ci dobiera wtedy ludzi z podobnym poziomem trust factor czyli najpewniej sie bedzie gralo na cziterow lub trolli, jak masz mozliwosc grania meczy prime to je graj bo te trust factor jest bez sensu

Edytowane przez Xanteris

Dnia 22.08.2018 o 09:42, Xanteris napisał:

U każdego jest tak że trzeba za każdym razem zaznaczyć tylko mecze prime przed rozpoczęciem szukania meczu.

edit:

jest to dlatego pewnie bo valve jara sie tym swoim trust factorem ktory jest tak przydatny że az w ogole, bo jak cie ktos reportuje duzo razy bo "masz czity" to ci dobiera wtedy ludzi z podobnym poziomem trust factor czyli najpewniej sie bedzie gralo na cziterow lub trolli, jak masz mozliwosc grania meczy prime to je graj bo te trust factor jest bez sensu

Co z tego. Możesz grać mecze prime, ale trust factor i tak w nich działa.

11 godzin temu, Skoczix napisał:

A to nie jest tak że jak kogoś zgłoszę to mi spada trust factor? 

Bo chyba tak on działa.

Nie. Spada on dopiero jak ktoś ciebie zgłosi, wystarczy kilka reportów aby w kolejnym meczu zmagać się z cheaterem.

Dnia 23.08.2018 o 20:41, Skoczix napisał:

Aha czyli ja mogę reportować ile chcę i mi się nic nie stanie a jak mnie będą zgłaszać (nigdy nie miałem haxów na kompie) to wtedy dopiero mam szansę zagrać z cheaterami tak?

Możesz ile chcesz, nie wpłynie to w żaden sposób na jakość twoich meczy.