Skocz do zawartości

Poszukuję osoby do stworzenia MT2

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, `.Łukasz. napisał:

Ja tylko ostrzegam innych przed Tobą. ;3 

Dobra łukaszu ale ten temat jest do metina a nie do serwera głosowego więc możesz grzecznie opuścić :)

Pss: sam lepszy nie jesteś więc nie oceniaj kogoś jak nie przeczytałeś nawet tematu.

Edytowane przez badkiller685

Przed chwilą, badkiller685 napisał:

Dobra łukaszu ale ten temat jest do metina a nie do serwera głosowego więc możesz grzecznie opuścić :)

Dlaczego mam opuścić? Temat ogólnodostępny dla każdego, aby mogli ostrzec innych zanim ktokolwiek z Tobą podejmie współpracę. 

1 minutę temu, `.Łukasz. napisał:

Dlaczego mam opuścić? Temat ogólnodostępny dla każdego, aby mogli ostrzec innych zanim ktokolwiek z Tobą podejmie współpracę. 

ale ziomek nie znam ciebie a robisz mi tu w tym momencie jeden wielki syf, czy ja robię w twoim temacie coś takiego?

chcesz możemy robić wzajemnie syfy w tematach :)

15 minut temu, badkiller685 napisał:

ale ziomek nie znam ciebie a robisz mi tu w tym momencie jeden wielki syf, czy ja robię w twoim temacie coś takiego?

chcesz możemy robić wzajemnie syfy w tematach :)

Dlaczego okłamujesz mnie i samego siebie, że mnie nie znasz? 

Dla ciekawskich tutaj można sobie zobaczyć jak sprawnie ten Pan krytykuje mój serwer: 

Teraz poproś któregoś z administratorów o zamknięcie tematu. 

//

@Aive dlaczego nie mogę pisać i uprzedzać innych? To on ewidentnie musi odpowiadać na krytykę swojej osoby.

Nie zamierzam z Tobą dyskutować, kolejny raz wdajesz się z tym użytkownikiem w zbędną dyskusje i prowokacje. Wyraź swoją opinię, najlepiej przedstaw też dowody i na tym zakończ. To nie pierwsza taka sytuacja.

Edytowane przez Aive

Dnia 13.08.2018 o 15:49, `.Łukasz. napisał:

Dlaczego okłamujesz mnie i samego siebie, że mnie nie znasz? 

Dla ciekawskich tutaj można sobie zobaczyć jak sprawnie ten Pan krytykuje mój serwer: 

Teraz poproś któregoś z administratorów o zamknięcie tematu. 

//

@Aive dlaczego nie mogę pisać i uprzedzać innych? To on ewidentnie musi odpowiadać na krytykę swojej osoby.

Nie zamierzam z Tobą dyskutować, kolejny raz wdajesz się z tym użytkownikiem w zbędną dyskusje i prowokacje. Wyraź swoją opinię, najlepiej przedstaw też dowody i na tym zakończ. To nie pierwsza taka sytuacja.

Napisać raz a pisać komentarz 1 po 2, to robi różnice. I te pe... ;3 co każde zdanie..

Nie mam nic do dodania, powodzenia.

- REP, gościu mówi jedno robi drugie, nie kompetentny, wywyższa się, nie liczy się ze zdaniem "team'u" przez co dochodzi do kłótni i TEAM się rozpada, toksyczność, można próbować współpracy lecz wyjdzie na jedno, 2 dni wybieranie maszyny i przechodzenie z jednej na drugą, coś jeszcze dodać? Screeny mam, na MPC nie szukaj już nikogo bo nikt się nie podejmie współpracy z takim KIMŚ, nawet nie warto próbować bo się da przejechać.

Miałem nie pisać czegoś takiego, ale dla dobra innych ostrzegę.

19 godzin temu, MiniRatka napisał:

- REP, gościu mówi jedno robi drugie, nie kompetentny, wywyższa się, nie liczy się ze zdaniem "team'u" przez co dochodzi do kłótni i TEAM się rozpada, toksyczność, można próbować współpracy lecz wyjdzie na jedno, 2 dni wybieranie maszyny i przechodzenie z jednej na drugą, coś jeszcze dodać? Screeny mam, na MPC nie szukaj już nikogo bo nikt się nie podejmie współpracy z takim KIMŚ, nawet nie warto próbować bo się da przejechać.

Miałem nie pisać czegoś takiego, ale dla dobra innych ostrzegę.

Witaj, Gościu to że ty robisz coś za plecami czego ja nie wiem to sorry kumpel ale nie będę zżerać nerwów na taką osobę,

leć i truj dupę hostingom aby Dedyka ci za sponsorowali w którym nie masz dostępu do panelu itd,

dziękuję za szczerą opinię.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Poszukuję osoby do stworzenia MT2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...