Skocz do zawartości

Dziewczyna

olekar

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, co sądzicie o takiej sytuacji. Jestem studentem (20 lat), teraz wakacje to trochę pracuję w pewnym biurze (po znajomości) ale to nie istotne. Pracuje tam również dziewczyna, ładna, wydaje się być sympatyczną i otwartą, kiedy widzę jak gada z koleżankami. Problem pojawia się wtedy jak dojdzie do kontaktu ze mną. Natychmiast w tej samej sekundzie dostaje jakby paraliżu, momentalnie ucieka wzrokiem i jak  podawała mi pewną rzecz to zauważyłem, że trochę trzęsła jej się ręka. Czy to reakcja obronna, żeby wypaść w jej mniemaniu jak najlepiej, czyli może być zainteresowana? Widać w niej spięcie, rozmowy większej nie było, prócz samego cześć z obu stron.Dodam od siebie, że słyszę od innych ludzi, że jestem całkiem przystojny. Generalnie też właśnie mam wrażenie, że ucina jej mowę przy mnie, kiedyś o coś zapytałem to odpowiedziała tylko „mhm” ale nie brzmiało to niegrzecznie, nawet dosyć spokojnie i opanowanie. A tak to nie miałem jeszcze okazji dłużej pogadać, więc ciężko ocenić. Nieraz zdawało mi się, że ukradkiem patrzy jak ja nie widzę, ale nie jakoś mega często. Co myślicie o takim zachowaniu?

Edytowane przez olekar
45 minut temu, olekar napisał:

Co w przypadku jak bedzie kosz przy samym pytaniu? -1 do checi przychodzenia do pracy i swiadomosc ze reszta osob zna sprawe (moze tak byc imo)? Co sadzicie? :)

Jak się nie zgodzi to nie ma się czym przejmować. Zresztą i tak na 99% nie zrobiłaby tego w żaden spektakularny sposób, tylko by powiedziała, że nie ma czasu czy coś w tym stylu, nawet gdyby głównym powodem było to, że nie chce. A inni ludzie to nic do tego nie mają, jak się ich obawiasz to po prostu zapytaj się o spotkanie jak będziecie sami we dwójkę, bez udziału nikogo innego. 

1398258449-U383457.png

• 2 miesiące temu...

Człowieku masz 20 lat, a boisz się pogadać? xD Masz do kogoś temat, to podchodzisz i mówisz... Czemu ludzie zaczęli wszystko wyolbrzymiać? Proponuje poćwiczyć pewność siebie, bo czekając miesiąc możesz się nie wyrobić, i ktoś ci zdejmie foczkę z przed nosa. Spróbuj chociaż raz postanowić sobie "Miej wyje*ane, a będzie ci dane" zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam mr. Pewny siebie xD (Odpowiedź z lekkim humorkiem, ale mówię całkiem serio)

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

• 2 tygodnie później...

Skoro się tak zachowuje przy Tobie to nie polecałbym od razu prosto z mostu zapraszać ją na kawę jak to reszta proponuje tylko staraj się nawiązać z nią jakiś kontakt, zagaduj nawet na jakieś nieważne sprawy żeby dziewczyna się trochę oswoiła.  Jak się troszku ogarnie to wtedy możesz podbijać. 

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

połowa ludzi na tym forum nigdy nie gadała z facetką a będą ci w komentarzach dawać rady, nie słuchaj ich.

Najwidoczniej się wstydzi, ale to nie znaczy, że jej się podobasz. Skoro pracujecie razem, to na pewno możesz udać głupka żeby zagadać i zapytać się jej o jakieś sprawy firmowe?

Skoro ucina jej mowę przy tobie to może chce żebyś się odjebał?

1357577137-U262310.png

• 3 tygodnie później...

Siemka, minęło trochę czasu i nadal parę rzeczy mnie nurtuje. Może sam tego nie widzę i mam klapki na oczach, więc piszę tutaj bo co wiele głów to nie jedna :D Sprawa wygląda następująco: Nadal nie mam jako takiego bliższego kontaktu z tą dziewczyną, która jak widzę udaje niedostępną. Mijamy się czasem na korytarzu, czy to przechodząc obok wspólnych biurek. To co widzę, że się zmieniło na przestrzeni około 2 miesięcy to np.gdy mnie widzi nadal udaje poważną, momentalnie zwodzi wzrokiem w dół, albo w bok (nigdy w górę), przyspiesza kroku, ale już nie jest taka nerwowa na mój widok (trzesięnie rąk). Wisienką na torcie jest jest jej rozmowa z taką asystenką z działu obok. Widziała z daleka, że idę a gdy byłem obok (no trudno tego nie słyszeć) powiedziała w idealnym momencie,że ze swoim chłopakiem już dawno zerwała. Wierzycie w takie przypadki? Bo ja osobiście nie. Zdaję sobie sprawę z doświadczenia, że na osobności dziewczyny z reguły gadają o mega głupotach. Pomocny jest fakt, że przy innych mężczyznach zachowuje się swobodnie i poprostu normalnie bo to widzę. Przy mojej obecności udaje "zimną sukę" i zgrywa niedostępną, niezainteresowaną. Nie mam nic na sumieniu. Czy ona gra w jakąś gierkę ze mną? Jak byście postąpili na moim miejscu? Olewać takie laski? Nie pisałbym, ale ostatnio ta cała sytuacja nie daje mi spokoju, bo ta dziewczyna oprócz mega wyglądu wiem,że ma super charakter. Liczę na odpowiedź. Pozdro :)

24 minuty temu, olekar napisał:

A wróżąc z fusów to co taka dziewczyna może mieć w głowie i czemu mówi o swoim byłym akurat przy mnie? :D

No nie wiem bo laski to nikomu niewyjaśnione dziwactwa? Może mówi to bo chce coś w Tobie wzbudzić albo po prostu lubi tak pierdolić przy każdym, że jest wolna i patrzcie co macie do wzięcia. Jak nie pogadasz to się nie dowiesz, a wnioskuję z Twoich wypowiedzi, że ewidentnie chce bolca. 

76561198169311417.png

No dobra czaję. Parę razy z nią niby gadałem nie dłużej niż minutę, ale jest wcale niewzruszona, patrzy się pod siebie, teraz ogólnie traktuje mnie jak powietrze. Ze wszystkimi innymi się zachowuje imo normalnie. W sumie już dawno bym się jej zapytał o co ci chodzi dziewczyno, ale najbardziej mnie przeraża robienie z siebie idioty i produkowanie się, skoro po drugiej stronie stoi osoba kompletnie niewzruszona i nie patrzy ci w oczy :D Wiem że coś w niej siedzi, ale nie widzę w niej jakiegokolwiek minimum inicjacji, więc chyba na razie ja spróbuje mieć w nią wywalone dosłownie. Na samym początku pracy po jakimś wspólnym żarciku potrafiła naprawdę dłużej spojrzeć w oczy i szczerze się uśmiechnąć, teraz zgrywa zimną, nieprzyjemną sucz. Jestem w stanie swoim zachowaniem zmienić jej podejście do mnie? Np. właśnie moje zlewanie? Czy poszukać kogoś innego? :)

Edytowane przez olekar