Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oferuję tworzenie efektownych materiałów promocyjnych dla wszelakich projektów. Potrzebujesz treściwej reklamy lub zapowiedzi, a może przedstawienia mechaniki czy samej rozgrywki obecnych na serwerze od jak najlepszej strony? Wszystko jest możliwe, a każdy aspekt współpracy podlega czynnej dyskusji!

Czego możesz się spodziewać:

- stałego kontaktu

- bieżącego dzielenia się postępami 

- dostosowania pod Twoje upodobania czy pomysły

- profesjonalnego podejścia do powierzonego zadania

- dyskusji na każdy mozliwy aspekt związany z efektem końcowym

- zamieszczenia materiału na moim kanale, a w razie potrzeb udostępnienia samego surowego pliku

Kontakt:

Discord

Rocker#8117

lub bezpośrednio przez PW na forum (istnieje możliwość kontaktu Skype, TeamSpeak, udostępnionego indywidualnie).

Próbki:

Wszelkie pytania proszę zamieszczać w tym temacie lub kontaktować się ze mną za pośrednictwem wyżej podanych możliwości. 

tlompc.png

• Biter. zmienił(a) tytuł na Reklama/Trailer Twojego serwera
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli mam być szczery mnie jako klienta nie zachęciłeś swoimi dziełami, pokazałeś nam poziom podstawowy który jest do zrobienia w dosłownie w chwilę, jakość wideo pomimo 720p60fps jest taka se, 

dobrą radą dla mnie jest aby popracować nad jakością oraz żebyś wymyślił jakiś "w miarę" możliwości autorski sposób montażu, tak jak wyżej napisałem klipy do zmontowania w chwilkę bez włożenia dużego czasu.

Pozdrawiam. 

Edytowane przez KrafteGG

GwKVT9z.jpg

• 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Reklama/Trailer Twojego serwera   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...